KUTSAL EŞEK ve KUTSAL EŞEĞE İNANAN EŞEKLERİ.. ÇİZDİ İŞTEN ATILDI..

KUTSAL EŞEK ve KUTSAL EŞEĞE İNANAN EŞEKLERİ.. ÇİZDİ İŞTEN ATILDI..

Ataturuku kutsal eşek , ona inananları da eşekler olarak çizen sanatçı miralay ibb deki işinden atıldı..
Bu haber 2020-01-17 08:28:36 eklenmiş ve 690 kez görüntülenmiştir.

KUTSAL EŞEK ve KUTSAL EŞEĞE İNANAN EŞEKLERİ.. ÇİZDİ İŞTEN ATILDI..

 

Ataturuku kutsal eşek , ona inananları da eşekler olarak çizen sanatçı miralay ibb deki  işinden atıldı..

 

Ülkemizde peygamberlere hakareti fikir özgürlüğü çerçevesinde gören chp ve cumhuriyetçi seküler zihniyet söz konusu kendi kutsalları olduğunda ne insan hakları, ne düşünce, nede ifade özgürlüğü kalır. Aynen istiklal mahkemelerinde olduğu gibi anında darbeyi vuruyorlar. Bu siyonistler, çocuk -bebek fark etmez Dersimdeki gibi süngüyle soykırım yaparlar..

 

İşte bu zihniyetin temsilcisi tamgeldi, Atatürk'ü eşek olarak çizen sanatçının işine son verdi..

 

Misvak, İBB'de 19 yıldır çalışan "Miralay" isimli çizerin işine son verildiğini açıkladı. Miralay, cinsiyetçi karikatürleri ve Mustafa Kemal Atatürk'ü eşek olarak betimlemesiyle biliniyor..

 

Misvak, İBB'de 19 yıldır çalışan "Miralay" isimli çizerin işine son verildiğini açıkladı. "Miralay"ın 19 yıldır İBB'de çalıştığı da Misvak'ın bu açıklamasıyla ortaya çıktı.

 

"Miralay" açıklamasında, "Gelen mesajlara hem cevap hem de bilgilendirme amacıyla bu paylaşımı yapıyorum... Evet doğrudur. 19 Yıldır Bilgi Teknolojileri Uzmanı ve Yöneticiliği yaptığım İBB Şirketindeki işime ilmimden dolayı değil fikrimden dolayı son verilmiştir. Rızık Allah'tandır. Hamd olsun" ifadelerini kullandı.

Misvak'ın açıklamasıyla İBB'de çalıştırıldığı ortaya çıkan Miralay, Atatürk'ü "eşek" onan inanları da eşekler olarak betimlemesiyle sanat alanında fikir özgürlüğü açısından mükemmel çizimleriyle milyonlarca vatandaşın duygularına tercüman olmuştu

İBB'nin işine son verdiği Miralay tarafından Misvak’ta çizilen karikatürlerden bazıları:

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'İstanbul'u ben ekibimle yönetecem Ben de ekibimle yani PKK, FETÖ ve AB ile ile birlikte yönetecem Miralay'

 

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

 

Diğer Kultur-Sanat-Yasam haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya