İRAN İKİ KÜRT KARDEŞİ AYNI GÜNDE, AYNI MEYDANDA İDAM ETTİ !

İRAN İKİ KÜRT KARDEŞİ AYNI GÜNDE, AYNI MEYDANDA İDAM ETTİ !

İranda siyonist molla rejmi iki kürd kardeşi aynı günde aynı yerde idam etdi.. Aynı siyonist rejim geçen günlerde de kirmanlı süleymanı abd ve israildeki siyonistlerle birlikte yok etmişti..
Bu haber 2020-01-16 21:48:15 eklenmiş ve 485 kez görüntülenmiştir.

İRAN İKİ KÜRT KARDEŞİ AYNI GÜNDE, AYNI MEYDANDA  İDAM ETTİ !

 

İranda siyonist molla rejmi iki kürd kardeşi aynı günde aynı yerde idam etdi.. Aynı siyonist rejim geçen günlerde de kirmanlı süleymanı abd ve israildeki siyonistlerle birlikte dronlarla yok etmişti..

 

İran halkı ve bölge halkları, dünya halkları bu tür cinayetleri ve oyunları İran, Suriye vb. devletlerin yaptığını zan eder. Bunlar büyük yanılsamalar ve kandırmalar.. Yahudiden ermeniye dünyayla oynayan birtek güç vardır oda siyonist kapitalistler. İşgal ettikleri israil-abd gibi terör devletleriyle diğer bütün devletleri dizayn etmektedirler, bütün dünya halklarına soykırımı dayatmış bulunmaktadırlar..

 

Örneğin irana can siperane düşman gözükürler ama iran onların en büyük celladıdır.  Türkiyenin arap devletlerinin kaymağını bunlar yer. Ama rejimlere baktığınızda çoğu siyonistlerin görüntüde düşmanıdır. Perde arkasında ise ülke ve ülkenin bütün kaynaklarını siyonistlere peşkeş çekmektedirler..  Özetle bir kürdü-türkü-farsın, arabın celadı siyonist sergerdelerle bunlara uşaklık yapan rejimler ve ulus devletlerin kendileridirler. Rejimler -ulus devletler,  bunlara celatlık, bekçilik ve memurluk yapmaktadırlar, Mevcut ortadoğu rejimleri halkları ne kadar ustaca kandırıp kullanıyorlarsa o oranda da servetlerine servet katmaktadırlar.. Araplar, Türkler, Kürtler, Farsalar bu ölümcül gerçeği kavramadıkça da siyonist soykırım oyunlarıyla yok edilme hergeçen gün dahada artarak sürecektir..

 

Türkler,  kürtler, araplar, farslar terörist israil ve abd ile ilişki devam ettiren kendi rejimlerine yönelmedikçe  ne bu soykırım oyunları, nede bu terör ve kaos ortamı bitmeyecektir, aksine hergeçn gün daha da büyüyecektir..

 

Yani özetle iranda yada başka bir ülkede idamdan tutun  soykırıma buradan terör lejyonlarına halkları soykırıma uğratan tek bir fail vardır, o da siyonist-kapitalist firmalar ve onlara uşaklık eden, siyonistlerin emir eri ulus devletlerdir. Halklar kendi rejimlerine yönelip israil ve abd terör devletine yönelmedikçede, israilliler abdliler ellerini kollarını  sallayarak tüm ortadoğuda ticaret yaptıkça, büyük elçilikler açtıkça.. bu oyunlar artarak devam edecektir.. Siyonistler bütün bölge devletlerinde büyük elçiliklerden ticarete herşeyi onlar kontrol ederken kaz ve kuşa çevrilen bölge halkları hayali düşman arıyorlar.. Artık bütün bölge halkları şu gerçeği görmelidir:

 

Tabi oldukları ulus devletler siyonizmin uşaklarıdırlar. Bu tabilik sürdükçede soykırım ve kölelik bölgenin ve dünyanın bütün halklarının kaderi olacaktır. Süleymaninin katl edilmesinde de aynı gerçeğe vurgu yapmıştık. Süleymaninin katilinin iranı yöneten siyonistlerle abd-terör devleti israildeki siyonistlerdir belirlemesini yapmıştık. Ortaya çıkan belgeler cia-mosadın Qasım Süleymaninin nefes  alışlarını dahi izlediklerini ortaya çıkarmıştı..

 

Sıklıkla vurguladığımız Terör devleti İsrailden Afganistana Kürdistan, Anadolu, Mezopotamya ve Ortadoğuda kurulan ulus devletler ve ulus devlet faşizmi yıkılmadan –dil-din-ırk-mezhep üstü yeni bir siyasal yapılanma kurulmadan, siyonizmin gezegenimize dayattığı ulus devlet  faşizmi yok edilmeden..  özelde Ortadoğu halkları, genelde dünyanın bütün halkları soykırım ve kölelikle yok edileceklerdir..  Dünyada insanın insana ve canlı yaşama dayattığı pislikler yüzünden (birçok  devlet dünyayı onlarca kez yok edecek silah gömüsüne sahip, hiçbirşey olmasa dahi doğal yada öngörülmeyen nedenlerden bu silahlar dünyayı yok edecektir..) dünya da yok  olacaktır..

 

İran’da idam yasasını kaldırmayan siyonist molla rejmi gücünü israil ve amerikadaki siyonistlerden almaktadır. Bu rejim  birçok kişiyi meydanlarda tüm kamuoyunun gözü önünde asarak korku imparatorluğunun temellerini ölümler üzerinden inşa etmeyi sürdürürken, siyonizmi ve  irana dayatılan derin işgali çözecek fars-arap-kürt-türk vatandaşları rejmin 1. Dereceden hedefidir..  Kimi kasım gibi dronelerle, kimini bir uçağa doldurarak havada, kiminide sahipsiz kürtler gibi ipte sallamaktadırlar..

 

İdam edilen kardeşlerin Darûş Derwîşpûr (35) ve Daniş Derwîşpûr (27) Urmiye’nin  Dileder köyü nüfusuna kayıtlı oldukları bildirildi.

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Kurdistan haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya