AK PARTİ GİDER, SAFLARI SIKLAŞTIRALIM EY CEMAAT..

AK PARTİ GİDER, SAFLARI SIKLAŞTIRALIM EY CEMAAT..

Ak Parti içindeki saftirk yapı büyük çıkış fografına ayak uyduramadı. Dünya ve Türkiyenin nasıl bir cendereden geçtiğini ruhları duymadı.. Bu medeniyetin merkez nüfusu kürtler başta olmak üzere rantlarına engel olacak herkesi ve kesimi merkezin dışına ittiler. Parti gümlemeye başladı..
Bu haber 2020-01-15 09:09:38 eklenmiş ve 512 kez görüntülenmiştir.

AK PARTİ GİDER,  SAFLARI SIKLAŞTIRALIM EY CEMAAT..

 

Ak Parti doğduğunda ceberrut-diktatör sistemi değiştirmek için çok badanaj yaptı.  Ama halkında ölümüne desteği ile hızlandı, önüne çıkan engelleri halkın desteği ile darmadağın etdi..

Devrim üzerine devrimler yaptı. Sahte kurtarıcılardan sahte Kutsal totem ve heyekellere,  totemlere Hz İbrahim ahlakıyla darbe üstüne darbe vurdu..

Bölgesel Kalkınma Ajansları, Dev Projeler, Yerli ve Milli Savunma  Sanayi, hayal edilmeyecek başarılara imza atmaya başladı..

Ulus devlet faşizminin kitlediği Cihanşumul kapsayıcı Kürt Kültürü (Anadolu-Mezopotamya medeniyeti) cihanşumul osmanlı-islam ruhu, anadolu-mezopotamya medeniyetinin cihanşumul insanlık medeniyetini yeniden canlandırmaya,  afrikadan çinin sınırlarına yeniden dünyayı sarmaya başladı.. Tarih boyunca insanlığın ana medeniyet kültürü olan Anadolu-Mezopotamya kültürü  TR şahsında yeniden canlanmaya başladı.. Soykırıma uğrayan, dara düşen, emansız kalanlar yine bu coğrafyaya aktılar, bu coğrafyaya sığındılar..

 

İlk defa kurdistanda analar zalim dehaka (çocukların bedeni ve beyniyle beslenen mitolojik kötülük sembolu) terör lejyonlarına –diktatör devlet yapılanmasına, derin yapılara çocuklarımızı geri verin, ilk defa analar çağımızın dehaklarına karşı başkaldırdılar..

 

Ak Parti içindeki saftirk yapı bu büyük fografa ayak uyduramadı. Dünya ve Türkiyenin nasıl bir cendereden geçtiğini ruhları duymadı.. Bu medeniyetin merkez nüfusu kürtler başta olmak üzere rantlarına engel olacak herkesi ve kesimi  merkezin dışına ittiler. Bütün Ortadoğu için en büyük tehdit olan israille ilşkileri koparma yerine 24 saat mallarını içeri almaya başladılar.. Parti gümlemeye başladı..

 

 

Kürtlerin başkenti İstanbulun 39 ilçesinden birine bile bir kurd başkan atamayacak kadar gericileştiler.. Başkanı bırakın bşk yrd. Atayamadılar, danışman atayamadılar. Donanımlı kürtlerden fayadalanmayı bırakın onları gördüklerinde yollarını değiştirdiler.. İstanbulun 39 ilçesinin 35 ine rant ve götürme hastalığı yüzünden lazus kardeslerimizi  ve bol bol kafatasçı atadılar.. Bu eylemleri ile TR toplumunun sosyolojisini ve psikolojisini bozdular, istanbulu ve büyük metropolleri kayb etdiler..

 

Stk olayını anlayamadılar. Kravat ceket tak cebine para koy, toplumu-toplumsal alanı kim iyi dağıtır, kim iyi çürütür, önünü aç, memo- hemo bizdendir oyunu ile stk alanını yerle bir ettiler. Buyuk çıkış fikrinin farkında olmayan,  ayak uyduramayan küçücük beyinli vatandaşı hedeflediler.. Özal, bitlis, kahveci, yazıcıoğlu, aselasan mühendisleri.. faili malum meçhul cinayetleri çözemediler.. Akabinde trnin tüm büyük şehirlerini kaybettiler..

 

Siyonist sergerdeler onbinlerce km ötelerden gelerek kurtleri kazanmak için tırlarla kürdistana dolar silah yığarken devrimci akp gerici akpeye dönüşerek afrine-kobaniye kurdistana asimilasyon seferleri başlatarak arapcı-türkçü ogretmenlerle arap sevicilik akımı başlattılar.. AKP içine düştüğü faşist-gerici asimilasyoncu ruh haliyle terör lejyonlarına ve binlerce km ötelerden gelişgalcilere meşruiyet sağladı.. Gelinen noktada kurdi-ad ve kelimeleri telefuz edemeyecek derecede korkmaya ve gericileşmeye başladılar. Bu eylem ve söylemleri  ile mhp-hdp vb. partilerin seviyesine ve gerisine düştüler. Halkı kayb etdiler..

 

Akpnin açıklarını totemciler-putçular, ırkçılar  kısacası siyonistler çok iyi kullandılar. Bu ülkeyi ve vatandaşı dizayn etmek için kurdukları chp yi yeniden ayağa kaldırdılar..  Hem stkların hemde geniş halk kitlelerinin kerhende olsa desteğini aldılar.. Ve iktidara yürüyorlar.. Akp hala arapseverlik modlarında buyuk bir hızla kurdleri-turkleri vatandaşı kayb etmeye tam gaz gidiyor..

 

Gelinen noktada ak parti artık halktan çıkan, patronu halk olmayan,  kimin kontrol ettiği beli olmayan serseri bir mayına dönüşmüş bulunmaktadır.. Bu doneleri birçok kurd raporlaştırdı ama akp, ak  troller tarafından sarıldığı için ölümcül hatalarını göremedi..

 

Şimdi selonun mahkeme kararı ile yasaklanmamış kitabına, tiyatroya, sanata  takmaya başladılar; gericileştikçe gericileşmeye ve düşmeye başladılar.. Bu düşüş  ile istanbulu yöneten tamgeldinin hanesine de epey puan yazmaya başladıklarını ruhları bile duymuyor.. Duyduğumuza gore  ak trollere birde topal ördek eklenmiş, akıl hocaları çeşitlenmiş..

 

Bu sattten sonra akimakinin ak trolleri aşma şansı kalmadığından, yani  ist bld bşk atama örnekleri  ve kurdi yazma-okuma eğitimde  asimilasyon bu iki örnek akparın sadece tr içinde değil etraf coğrafyadan da silineceğinin ana göstergeleridir..  

 

Özetle devrimci ak parti ak troller, kriptolar, fetus-fotuslarla çaktırılmadan gerici akpara dönüştürüldü ve akimakinin fişi çekildi.. Halkı kazanma ve halkı eğitmeye donatmaya  odaklanması gereken aklılar, balıklar gibi ak trollerin ağlarına takılarak yem olmaya başladılar..

 

Görünen köy klavuz istemez, tarih boyunca anadolu ve mezopotamyada iktidarı kurdler belirler. Ak parti kurdleri kazanacağına laz başkanlarla (burada ırk babında değil toplumun sosyolojik okumasının nasıl şekişllendiği anlatma açısından kurt-turk-laz-çerkez vb. terimleri kullanıyoruz, kurdlerden kasıt vatandaşın kendisidir..) rant peşine,  etraf coğrafyada ise turkçe ve arapca ogretmenlerle asimilasyona girişince nasıl ayağına ateş ettiğini.. 2-3 yıl sonra acı-acı tecrube edecek.. Bundan dolayı ak parti gider, safaları sıklaştıralım ey cemaat.. derken..

 

Irk,dil,din, mezhep üstü demokrasi ve insani evrensel hukuku baz alan bir siyasal çıkış başarılırsa ne aki maki nede totemci chpş vb. hiçbir parti kalmayacaktır.. Çünkü TR artık ulus devlet fsaşizmi ırkçılık ve gericilikle ırk-dil-din-mezhep soslarıyla efsunlarıyla.. idare edilecek bir ülke değil, TR artık tarihi misyonuna dönmeye başladı.. Dünyanın yönetileceği ana eksen-ana coğrafyalardan biridir(roma-bizans-iskender-osmanlı, eski çağ impreum..) iö-is dünya hep buradan yönetildi. Bu insanlık tarihinin ana medeniyet gerçeğidir. . Bu tür ağır konuları kılıçlı ile bahçeci ne bilir, ne anlar, nede kaldırabilirler, Erdoğanıda troller sardı, ak parti iyice çökene kadar klasalarını doldurmaya da bakacaklar..

 

Ama bizim Orhan bu şifreleri iyi çözerse.. İhtiyaç duylan  yeni  siyasal oluşum ve ruha  öncülük edecek bir planla ortaya çıkarsa tümünü yıkıp geçecektir, çağın Anadolu-Mezopotamya federasyonuna öncülük edebilecektir..  Aksi totemci tc –chp ve topal ördek devri yeniden 5-10 yılımızı yer, yıllarımız yine ulu türk-kurt-ermeni,laz-çerkez zırvalarıyla geçer..  Bizi bu zırvalarla yüzyıl oyaladılar, ama çocuklarımıza bu zırvaları miras bırakmayalım, özümüze dönelim. Çünkü terör labratuarı israil başta olmak üzere, elin oğlu labaruarında 24 saat bizi gıda-genom vd. silahlarla nasıl maymun ve fareye çeviririm si,lahıyla bütün gücüyle saldırıya geçmiş bulunmaktadır..

 

Vatandaş aki-maki, tcchpşlerin aşılamsını bunu başaracak siyasal alan istiyor.. Avrupanın moklu nehirlerinde milyonlar gondollarla dolaşırken istanbul boğazında neden yılda 1 milyar turist geçmiyor.. akimakileri-chpşları aşmalıyız. Dünyanın en zengin ülkesinin sahipleriyiz bizi beynen, bedenen, ceplen en fakirlere ve hasta-hastalıklı bir topluma dönüştürüyorlar, aşmasak terör labratuarlarıyla düşünen insan kalmayacaktır,  hastalıklı güdülen sürülere dönüştürülmeden uyanmamız lazım..

 

AK Parın buradan çıkmaya tek şansı kaldı. Feleğin çemberinden geçen Kurdleri bulup büyük bütün metropollerin il ilçelerin başına getirmesi.. Buda Kürtçeyi okuma ve yazmayı gerektirdiğinden.. Bunlarda kurdi adları telefuzdan korkmaya başladıklarından akp mhplileştiğinden  dolayı.. Hastanın durumu giderek ağırlaşmaktadır..  Ak Partinin durumu vahim, içinde yaşadıkları ev ellerinden alınıyor. Ama onlar bir libyada bir rusiada koşuşturuyorlar. Uynadıklarında dönecekleri bir evleri olmayacak..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya