BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDİYOR..

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDİYOR..

Hoç-Fed Üyesi Bayramoğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Üstü Genel Kurula Gidiyor..
Bu haber 2019-12-26 14:19:53 eklenmiş ve 261 kez görüntülenmiştir.

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDİYOR..

 

Hoç-Fed Üyesi Bayramoğlu Kültür ve Dayanışma Derneği İcraatlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.. Hoç-Fed Üyesi Bayramoğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Üstü Genel Kurula Gidiyor..

 

Spor, sanat, kültür, derneği mülkiyete kavuşturma, sosyal-kültürel etkinlikleri laiki ile yerine getirme, ortaya koyduğu projelerle öncü olma.. her alanda başrılı olan dernek örneğine az rastlanır bir gelişmeye daha imza atdı..

 

Yönetim bu ay yaptığı toplantıda dernekçiliği genç nesillere taşıma ve öğretmenin bir zorunluluk olduğuna karar  vererek gençlerden oluşan bir yönetimin kurulması için olağanüstü kongreye gitme kararı aldı.

 

Bu karar bölge dernekçiliğimiz açısından bir ilk. Bu gerekçeyle olağanüstü kongreye giden 2.bir dernek yok..

Yapılan toplantının ardından yönetim aşağıdaki açıklamyı yaparak üyelerini bilgilendirdi..

 

Değerli köylülerimiz 17.12.2019 Salı günü yaptığımız yönetim kurulu toplantısında aldığımız karar gereği 16.02.2020 Pazar günü saat 11.00 de olağanüstü genel kurula gidilecektir.genel kurulda aday olmak isteyen arkadaşlarımız varsa yönetim kurulu listelerini hazırlaya bilirler. Bu seçimde onurla başkanlığını yaptığım Ardahan ili Bayramoğlu köyü sos.yard.eğt.ve kültür derneğine aday olmayacağım. şimdiye kadar bana ve yönetimime verdiğiniz büyük desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.bundan sonraki süreçte köyüm için elimden gelen herşeyi yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.köyümüzün ve çocuklarımızın geleceği için inşallah hayırlı bir yönetim oluşur köyümüzü daha ileriye doğru yüceltir.hepinize saygılarımı sunuyorum.yönetim kurulu adına başkan DERVİŞ ARSLAN

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya