AVRUPA YAKASI ARDAHANLILAR DERNEĞİ HEMŞERİLERİMİZİ ONURE ETDİ..

AVRUPA YAKASI ARDAHANLILAR DERNEĞİ HEMŞERİLERİMİZİ ONURE ETDİ..

Sultangazi İlçesine atanan Ardahanlı Emniyet Müdürü Ardahanlı Hemşerimiz Turan Çevik’i makamında ziyaret eden dernek yönetimi, bir hafta sonrada hemşerimiz Çevik’in onuruna harika bir kahvaltı vererek..
Bu haber 2019-12-26 14:18:09 eklenmiş ve 230 kez görüntülenmiştir.

AVRUPA YAKASI ARDAHANLILAR DERNEĞİ HEMŞERİLERİMİZİ ONURE ETDİ..

 

Merkezi Sultangazi İlçesinde bulununa, Ardahan İl Dernekçiliğinde önemli bir yere sahip olan İstanbul Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği gerek yönetimiyle, gerek icraatlarıyla STK alanında önemli bir dernek..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

 

Dernek yerel, bürokrasi, siyasi, iş –sanat dünyasındaki hemşerlerimizi ayırımsız bir şekilde ağırladığı, onure ettiği gibi ayırım yapmadan hepsine eşit mesafede yaklaşan bir dernek olarakta öne çıkmaktadır..

 

2019 un bu son ayına girerek Sultangazi İlçesine atanan Ardahanlı Emniyet Müdürü Ardahanlı Hemşerimiz Turan Çevik’i  makamında ziyaret eden dernek yönetimi, bir hafta sonrada hemşerimiz Çevik’in onuruna  harika bir kahvaltı vererek Sultangazi Ardahanlıların her alanda birbirileriyle buluşmalarına, kaynaşmalrına öncülük etdi.

 

Dernek bu yönlü etkinliklerde bölgeye özgü yiyecek içeceği de sergileyerek kültürel ve sosyal faaliyetlerin yanı sıra yeme-içme kültürümüzün yaygınlaşmasında da üsütüne düşeni yapmaktadır..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya