AREV 7. GALA GECESİNİ 5 YILDIZLI OTELDE, BEŞİKTAŞTA YAPACAK..

AREV 7. GALA GECESİNİ 5 YILDIZLI OTELDE, BEŞİKTAŞTA YAPACAK..

AREV 7. GALA GECESİNİ 5 YILDIZLI OTELDE, BEŞİKTAŞTA YAPACAK..
Bu haber 2019-11-19 10:58:03 eklenmiş ve 862 kez görüntülenmiştir.

AREV 7.  GALA GECESİNİ 5 YILDIZLI OTELDE, BEŞİKTAŞTA YAPACAK..

 

Robotik kodlama eğitimiyle, kodla üret projesiyle çağın eğitimini gelişmiş ülkelerle birlikte ilk defa Doğu Anadoluya taşıayan, bu anlamda yetişen öğrencilerin Türkiye 1. Olduğu ve Türkiyeyi çinde temsil hakkını kazandıkları mükkemmel projelere imza atan Ardahan Eğitim Vakfının (AREV) bu yılki 7. Gala Gecesini 28 Kasım 2019 ihinde Perşembe akşamı saat 19-23.00 arası Beşiktaşta yapacak..

 

AREVİN  bu yılki gala gecesi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Doğan Şentürkün ev sahipliğinde  yapılırken,  gecede eğitim gönüllüleri, iş dünyası, stk , spor, sanat, siyaset dünyasından ve medyadan yoğun bir katılımla gerçeleşecek..

 

AREV Başkanı İlter Avşar, bizler insanlık tarihi boyunca insanlığa medeniyet taşıyan bir uygarlığın Mezopotamya-Anadolu Medeniyetinin varisçileriyiz.  Ortaya koyduğumuz kodla üret projesinde de görüldüğü gibi çocuklarımıza gerekli desteği verdiğimizde; çocuklarımız rahatlıkla bizi gezegen boyunta temsil ettikleri gibi, insanlığın sıkışıp  kaldığı gezegenimzde de insanlığı uzaya açabilecek, uzayda kolonileşmeye gidecek  yetneklerinde coğrafyamızdan çıkacağına inanıyoruz.. dediler..

 

 

İŞ DÜNYASI, DERNEKLER FOTO GALERİLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya