KÜÇÜK SÜTLÜCE (ZABOT-XARZİYAN) DERNEĞİ KONGRESİ PAZAR GÜNÜ ESENYURTTA YAPILACAK..

KÜÇÜK SÜTLÜCE (ZABOT-XARZİYAN) DERNEĞİ KONGRESİ PAZAR GÜNÜ ESENYURTTA YAPILACAK..

Genel kurulumuz dernek merkezinde 24/11/2019 Pazar tarihinde yapılacaktır. Tüm üye ve delegelerimiz başta olmak üzere bölge derneklerimizi de kongremize davet ediyoruz.
Bu haber 2019-11-19 10:48:09 eklenmiş ve 290 kez görüntülenmiştir.

KÜÇÜK SÜTLÜCE (ZABOT-XARZİYAN) DERNEĞİ KONGRESİ PAZAR GÜNÜ ESENYURTTA YAPILACAK..

 

Ardahanın önde gelen köy derneklerinden biri olan Turgay Kafkasyalının başakanı olduğu Ardahan Küçük Sütlüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulunu esenyurttaki dernek merkezlerinde yapacaklardır. Başkan Kafkasyalı yaptığı açıklamada:

 

Genel kurulumuz dernek yerimizde 24/11/2019 Pazar tarihinde yapılacaktır. Tüm üye ve delegelerimiz başta olmak üzere bölge  derneklerimizi de kongremize davet ediyoruz.

 

Kafkasyalı, Değerli köylülerimiz ve üyelerimiz biliyorsunuz derneğimiz  kurulalı 3 yıl oldu.  24/11/209 Pazar günü 2. genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz bu zaman zarfında biz dernek yönetimine destek oldunuz sizlere dernek yönetimi adına çok çok teşekür ederim sizlerden rıcam genel kurula katılm sağlayalım tabiki yönetime  soyuncak yeni adyalar ve listeler de   olacaktır inşallah köyümüze ve derneğimize yakışır bir genel kurul olacaktır şimdiden Genel kurulumuz hayırlı olsun..

 

Küçük Sütlüce  Derneği Adres:

Balıkyolu Mah 462 sok no 4 d 1 Esenyurt 24/11/2019 Pazar günü saat 11 de başlayacaktır

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya