BARIŞ PINARI HARAKETİ DÜNYA SAVAŞINA EVRİLEBİLİR

BARIŞ PINARI HARAKETİ DÜNYA SAVAŞINA EVRİLEBİLİR

BARIŞ PINARI HARAKETİ DÜNYA SAVAŞINA EVRİLEBİLİR
Bu haber 2019-10-14 19:36:44 eklenmiş ve 326 kez görüntülenmiştir.

BARIŞ PINARI HARAKETİ DÜNYA SAVAŞINA EVRİLEBİLİR

Türkiyenin ABD ve Rusya nın onayı ile başlattığı Barış Pınarı haraketi , Arap Devletleri ile genel bir savaşa dönüşecek bütün emavereleri içinde taşımaktadır. Zaten Türkiyenin kutsadığı Arap-Arap nufüs diye dilinden düşürmediği kürtçe ad ve telfuzlardan korktuğu mantık ve vicdan dışı korkular Türkiyeyi bilinmeyen karanlık delhizlere hızla çekmektedir.

Kadim Kürt ve Kürdistan dilinden Kürt ve Kürtçe adlardan korkan bu gereksiz yersiz korkular nedeniyle hata üstüne hatalara düşen türkiye ne kadar geri bir konumda olursada bölge tarihinde ilk defa Kürtler ile Kürdistan arasında yüzyıldır çizilen sahte Suni sınırları kaldırarak; bütün bölge hakları açısından tarihi önemde gelişmelere imza atmaktadır.

Fakat burda siyonist emperyalizm türkiyeyi bütün uyduruk Arap rejimleri ile çatıştıracak büyük bir tuzağa çekmektedir Türkite devlet olarak Kadim Kürdistan coğrafyasında yer alan Şehir ve coğrafya adlarını telafuzdan korkma, Afrin gibi Kürt dili ve edebiyatı ile eğitime set çekme; Asimlasyon ve korku kokan politikaları ile Kürt halkını kaybetme riski ile karşı karşıyadır.

Geri ve yoz Arap sevgisi Geri ve yoz Kürt korkusu  Türkiyeyi içinden çıkılmayacak tuzaklara çekmektedir  Türkiye derhal Irk ,dil ,din mhep üstü bir siyasal anlayışla tüm orta doğuda mücadele vermeli, .Çin ve Rusya başta olmak üzere  Asya ülkeleri ile siyonist emperyalizm uyduruk Arap rejımleri ile kendisine karşı geliştireceği ve  bir dünya savaşına evrilecek olan bu tuzağı derhal boşa çıkaracak bir plan geliştirmelidir. Türkiye yonizm in verdiği saddan gazı ile haraket etmekten bir an önce çıkmalıdır.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Doğu-Ortadoğu haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya