ARDAFED, ARDAHAN İŞ DÜNYASI İLE 24 AĞUSTOSTA BULUŞUYOR..

ARDAFED, ARDAHAN İŞ DÜNYASI İLE 24 AĞUSTOSTA BULUŞUYOR..

Ardafed birbirinden önemli gündem maddeleri ile iş dünyası ile buluşuyor..
Bu haber 2019-08-13 10:35:56 eklenmiş ve 1119 kez görüntülenmiştir.

ARDAFED, ARDAHAN İŞ DÜNYASI İLE 24 AĞUSTOSTA BULUŞUYOR..

 

2017 Yılında Ardahan tanıtım günleri ile miıyonlarca Ardahanlıyı birbiriyle buluşturan Ardahan Dernekler Federasyonu güçlü bir Ardahan lobisi  çalışmaları kapsamında bu ayın 24ünde iş dünyası ile bir araya geliyor..

 

Federasyon ve derneklerden yansıyan bilgilere göre İBB  Başkanı Ekrem İmamoğlunun İstanbul Federasyon ve STK yapılanmasına önemli katkılar ve önemli projeler üzerinde çalıştığı bilgilerine de ulaştık.. Bu anlamda diğer bölge federasyon başkanları gibi Ardafed bşk . Fakir Yılmazında iki kez İmamoğluyla görüştüğü bilgisine ulaştık..

 

İBB başkanlığının STKlarla ilgili projelerinin yanı sıra, Ardahan Valisinin de katılacağı kahvaktılı toplantıda, Ardahan Valisi Sayın Mustafa Masatlı ARDAFED aracılığı ile İstanbul'da sizleri ziyaret etmek ve tanışmak için toplantı istemiştir. Sayın Valimizin sizlerle tanışmak için katılacağı toplantının günüde bu kahvaltı programında  belirlenecektir..

 

 

Gerek Ardahan Tanıtım günlerinin yeniden programlanması, gerekse İBB  Başkanı İmamoğlunun STK ve Federasyonlarla ilgili projeleri, Ardahan Valiliğinde ksatılacağı programa İstanbul dikovası vb. yerlerdeki Ardahan bld başkanlarıda davet edilecek,  yeni gelişmeler hakkında bilgilendirme, güçlü bir Ardahan Lobisi kapsamında Ardahan İş dünyası ile bir araya gelinecek, Ardahan iş dünyasının  fikirleri alınacak..

 

Bu anlamda ARDAFED, 24 Ağustos Cumartesi günü, saat 10:00 da Kozyatağı Hilton Otelinde ;İBB Başakanı İmamoğlunun da davet edileceği bir kahvaltılı program yapma kararı aldı..

 

GÜNDEM:

Ardahan Valisi Sayın Mustafa Masatlı ARDAFED aracılığı ile İstanbul'da sizleri ziyaret etmek ve tanışmak için toplantı istemiştir. Sayın Valimizin sizlerle tanışmak için katılacağı toplantı gününün kararlaştırılması,

İBBnin stklarla ilgili projeleri hakkında bilgilendirme..

2.Ardahan Dernekler Federasyonun Yüksek istişare Kurulunun oluşturulması.

DAHA GÜÇLÜ BİR ARDAHAN LOBİSİ İÇİN ÖNERİLER PROJELER..

 

 LCV: Fakir Yılmaz

Ardahan Dernekler Federasyonu

Başkanı/Gazeteci

GSM: 0532.2678015-05354183258

 

Yer-Zaman:

24 Ağustos Cumartesi , saat 10:00

 Kozyatağı Hilton Oteli

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya