CUMHUR AVŞARI BİNLER UĞURLADI..

CUMHUR AVŞARI BİNLER UĞURLADI..

Bölgemizin birçok derneğinde üye yk üyesi ve kurucu üye olarak görev yapn İstanbul Ardahan Kültür Evi Müdürü Güven Avşar’ın ablasını federsasyon, il, ilçe, köy dernek başkan ve yönetimleri başta olmak üzere binlerce hemşerimiz ve Esenyutlular
Bu haber 2019-06-30 06:45:10 eklenmiş ve 1059 kez görüntülenmiştir.

CUMHUR AVŞARI BİNLER  UĞURLADI..

 

Serhat bölgesi STK ve Sivil Toplum örgütlerinde öne çıkan isimlerden biri olan İstanbul Ardahan Kültür Evi Müdürü Güven Avşar’ın ablası Cumhur Avşar vefat etdi.

 

Bölgemizin birçok derneğinde üye yk üyesi ve kurucu üye olarak görev yapn İstanbul Ardahan Kültür Evi Müdürü Güven Avşar’ın ablasını federsasyon, il, ilçe, köy dernek başkan ve yönetimleri başta olmak üzere binlerce hemşerimiz ve Esenyutlular Avşarın ablasını son yolculuğuna birlikte uğurladılar. Avşar ailesinin acısını paylaştılar

 

Cumhur Avşar, Esenyurt Merkez Cami’de ikindi namazında kılınan cenaze merasiminin ardından Esenyurtta defin edildi. Avşar ailesi taziyeleri Hoçvan Hasköy Kültürvinde kabul ettiler.  

 

Hakkın rahmetine kavuşan hemşerilerimizin  ardından Ardahan Kültür Evinde, H.Haköy Kültür evinde ve bölgemizin derneklein de bir hafta boyunca taziyler devam etmekte adet olduğu üzere kuran ve melit okunup taziyeye gelenlere yiyecek içecek ikramı yapılmakta, hep birlikte dualar yapılmaktadır..

Görüntünün olası içeriği: Halis Gültekin

KULTUR EVİ MUDURU GÜVEN AVSAR AVSAR AİLESİNDEN BİR KARE..

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

KULTUR EVİ MUDURU GÜVEN AVSAR AVSAR AİLESİNDEN BİR KARE..

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Kultur-Sanat-Yasam haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya