İSTBULUN YENİ FATİHİ İMAMOĞLU..

İSTBULUN YENİ FATİHİ İMAMOĞLU..

Akşam saatlerinde Kavacık Dörtyoldan başlayarak Paşabahçe, Beykoz merkezden iftar için Tokatköye geçen İmamoğlu izdihama varan bir coşkuyla karşılandı.. Beykozlulular sel oldu yollara aktılar..
Bu haber 2019-05-24 19:54:14 eklenmiş ve 548 kez görüntülenmiştir.

İSTBULUN YENİ FATİHİ İMAMOĞLU..

 

Akşam saatlerinde Kavacık Dörtyoldan başlayarak Paşabahçe, Beykoz merkezden iftar için Tokatköye geçen İmamoğlu izdihama varan bir coşkuyla karşılandı.. Beykozlulular sel oldu yollara aktılar..

 

İmamoğlu halkın duymak istediği konulara değinerek adeta gönülleri feth ederek Beykozu bir baştan öteki başa geçti. İstanbul başta olmak üzere halkın canını en çok sıkan hırsızlık, yolsuzluk, yoksulluk, kapalı kapılar ardında iş çevirmeler, 16 milyonluk şehirde halkın vergileriyle oynayan oynayana.. şefaf olmayan yönetim biçimlerinin ortalıuğı kaplaması deyim yerindeyse vatandaşın canına tak etmiş durumda.. İmamoğluı halkın duymak istediği konuları net, açık dile getirdi.

 

 HABER FOTO GALERİ..

 

 İmamoğlu İstanbul İBB seçiminde siz kazanacaksınız, 16 milyon kazanacak. Hırsızlık yolsuzluk ve yoksulluğun üstüne gideceğiz, kuruşuna kadar herşeyinhesabı sorulacak. Şefaf halkla, sizlerle birlikte İstanbulu yönetyeceğiz, bu ülkede gizli ardiyeler olmayacak, İstanbul düzelmese, düze çıkmazsa Türkiye düze çıkmaz  dediler.. İmamoğlu kendisine yönelen partilerüstü ilgiye cevap olursa Erdoğnadan sonraki başkan olacağı dahi şimdiden konuşulmaya başlandı..

  

YSK’nın, 31 Mart’ta yapılan İBB Seçimleri’ni iptal etmesinin ardından ilk kez Beykoz’a gelen CHP Adayı İmamoğlu vatandaşlar tarafından izdihama varan bir şekilde karşılandı.. trafik tıkandı, kilometrelerce araba kuyruğu oluştu.

Beykoz Beykoz olallı hiçbir adayı böyle izdihamla karşılamaıştı.. Beykozda ki resim İmamoğlunun en az % 60’lar bandında başkanlığı garantilediğinin de resmi oldu..

Kavacık’tan seçim otobüsüne binen İmamoğlu’nda Beykoz halkı yol boyunca yoğun ilgi gösterdi. Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün eşlik ettiği İmamoğlu, Kavacık Dörtyol’da vatandaşlara hitap etti.

BEYKOZDA İMAMOĞLU İZDİHAMI VİDEO1..

BEYKOZDA İMAMOĞLU İZDİHAMI-2

Burada yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu ve Beykoz’da çok güzel karşılandığını ifade ederek, Beykoz halkına teşekkür eden İmamoğlu, Bu akşam Beykoz’da iftar açacağını söyledi.

 

“Sizler için dua edeceğim”

 

“Sizler için İstanbul için dua edeceğim… Türkiye’nin demokrasisi mücadelesi için dua edeceğim. Hiç kuşkunuz olmasın. Sizler içinde dua edeceğim. Bu memleket güzel insanları, kalplerinde hangi buz varsa onları eriteceğiz” diye konuşan Ekrem İmamoğlu, insanları buluşturacağız, birleştireceğiz.” dedi.

 

 “Birileri kötü sözler söylüyor”

 

"Birileri kötü sözler söylüyorlar, Arsız hırsız vesaire diyorlar. Hiç kimseye kızmayın. Kötü söz sahibine aittir. Allah ıslah etsin deyin. Allah’a havale edin. Sizleri çok seviyorum. İstanbul kazanacak.” ifadelerini kullanan CHP adayı İmamoğlu şöyle devam etti:

 

Enerjimiz tam. Hiç kuşkulanmayın. Güler yüzle iyi niyetle sabırla herkese sarılın. Türkiye’yi ve İstanbul’u bir avuç insana teslim etmeyeceğiz. 16 milyon insanu bir avuç insana emanet etmeyeceğiz. O bir avuç insan bu şehrin nimetlerini 16 milyon insana dağıtmamamızı istemiyor. Ama ben bu şehrin nimetlerini 16 milyon insana dağıtmaya geliyorum. 

 

Ekrem İmamoğlu daha sonra yine vatandaşları selamlayarak, iftar yapma üzere Tokatköy’e geçti..

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Yerel Yönetimler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya