İŞ-STK DÜNYAMIZ HIŞIR AİLESİNİN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU..

İŞ-STK DÜNYAMIZ HIŞIR AİLESİNİN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU..

İş-STK dünyamız, Sancaktepe İş-STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Yücel Hışır’ın oğlu Kerim Hışır’ın düğününde birbiriyle buluştu.
Bu haber 2019-04-30 19:42:19 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.

İŞ-STK DÜNYAMIZ HIŞIR AİLESİNİN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU..

 

İş-STK dünyamız, Sancaktepe İş-STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Yücel Hışır’ın oğlu Kerim Hışır’ın düğününde birbiriyle buluştu.

Hafta sponu Dududlu’da lüks bir düğün salonunda  icra edilen düğünde Yücel Hışır’ın oğlu Kerim Hışır, hayatını Nurten Sur’la birleştirdi.

 

Düğüne Sancaktepe Ak  Parti Bld. Bşk yrd. Ahemt Yılmaz, Ak Partti yk üyelerinden İsmet Avşar, Ardahan  Kars dernekleri dernek başkanları, iş dünyamızın önde gelen temsilcileri Casim Yıldırm, Güven Yıldız, Mikail Karaçelik, Erol Avşar.. Yüzlerce iş adamı yüzlerce hemşerimiz Hışırların düğününde birbirleriyle bştular. Ailenin bu mutluluğunu birlikte paylaştılar.  

 

Düğün başlaadan önce çiftin nikahları kıyıldı. Nikah töreninin ardından Koma rojin başta olmak üzere sanatçıların ortaya koyduğu kurdi müzikle 7’den 70’şe herkes halaya durdu. Koma Rojin halay ve müzik performansıyla büyüledi.

Adet olduğu üzere davetliler gelin ve danmada takı ve hediyelrini takdimettiler.. Yoğun katılımın olduğu düğünde uzun takı kurukları oluştu..

 

 

Bölge İş-STK yapılanmamızın Oğlunun düğünde birbiriyle buluştuğu Yücel Hışırı Kimdir:  

 

80’lıyıllarda İstanbula geldi.  O yıllarda  sanayi alanında iş yapan ender hemşerilerimizden biri olarak öne çıktı. Doğa Havalandırma İzalasyon  LTD ŞTİ firmasını kurdu. 19 -20 yıl boyunca hizmet verdi. Onlarca hemşerimizi istihdam eden bir iş adamı olarak öne çıktı.

Hışır STK alanında önemli bir aktör olarak öne çıktı.  Sancaktepe Sanaciyici iş adamları derneği yk üyesi, Göle Gedik Köy Dernek Başkanlığı, Sancaktepe Ardahanlılar Derneği kurucu üyesi ve yk üyesi..

 

 

HIŞIR, SON  1-2  YILDA BİRÇOK OYUN VE KUMPASA MARUZ KALDI..

 

Hışır’ın iş-stk alnında örnek –öncü olması birçok hemşerimize yapılan oyun ve kumapsların kendisine yapılmasını da beraberinde getirdi. İstanbul başta olmak üzere bütün büyük metropollerde  iş ve stk dünyamızdan dürüst-duyarlı örnek hemşerililerimize zara vermek , geri çekmek, düşürmek, bitirmek.. için binbir  oyun ve kumpas dönmeye başladı. Bu oyunlara maruz kalan birçok hemşerimiz iş yapamaz durumlara çekilmeye çalışıyorlar..

 

Hemşeri camiazmıda iş stk alanında duyarlı örnek-öncü tüm insanlara karşı büyük kumpasların dönmesi Hışrında bu tür oyunlara maruz kalması iş-stk dünyamızın bu alanda program çıkarması, derneklerin bünyesinde hemşerilerimize yönelik oyun-ve kumpasların ortaya çıkarılması, kimlerden kaynaklandığı, örgütlü bir saldırımı, perde arkasında kimler var… bu konuda araştırma komisyonlarının kurulmasını da da zorunlu hale getirmiş bulunmaktadır.. Bazı derneklerde hemşerilerimize yönelik oyun-kumpas..sorunu açıktan olmasada tartışmaya açılmış durumda..

 

 

 

HIŞIR AİLE DUGUN FOTO GALERİ..

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya