Süreyya Çinik’in Annesi Vefat Etdi..

Süreyya Çinik’in Annesi Vefat Etdi..

Bölge dernekçiliğimizin en önemli aktörlerinden olan, bölgemize lobi kelimesini kazandıran Süreyya Çinik’in anneleri vefat etdi..
Bu haber 2019-04-28 06:46:49 eklenmiş ve 486 kez görüntülenmiştir.

Süreyya  Çinik’in Annesi Vefat Etdi..

 

Bölge dernekçiliğimizin en önemli aktörlerinden olan, bölgemize lobi kelimesini kazandıran  Süreyya Çinik’in anneleri vefat etdi..

 

Bölge derrnekçiliğimze lobi kavramını kazandıran, STK alanın bölgede sağlam-sağlıklı bir şekilde oturması için bir master görevi gören, uzun yıllar boyunca bölge stk yapılanmaıza büyük emekleri olan, geçmişte CHP Sarıyer İlçe başkanğını da yapan, geçen yerel seçimlerde Sarıyer CHP Bld Bşk. Aday adayı olan Süreyya Çinik’in annesi hakkın rahmetine kavuştu.

 

Kars –Ardahan-Idır İş Adamları Derneğinin Kurucu başkanlığı, 2-3 dönem aynı derneğin başkanlığı, Sarıyer KAİ Baaşta olmak üzer bir çok Serhat Bölgesi derneğinde yöneticilik yaptı.

 

CENAZE İKİNDİ NAMAZINDA  EMİRGAN CAMİİNDE KALDIRILACAK..

 

Cenaze namazı bugün ikindi vakti Emirgan camiinden kılınacak, ardından  Reşitpaşa mezarlığına defnedilecektir.

 

Bölge stk yapılanmaıza büyük hizmetleri olan başkanımızın vefat eden validelerine Allahtan Rahmet,  Süreyya Cinik başkanımız başta olmak üzere tüm Çinik ailesine bölge stkları ve doğu medya adına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz..

Doğu Medya-Haber Merkezi..

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya