ARDAFED BOTANİK PARKTA..

ARDAFED BOTANİK PARKTA..

ARDAFED Ardahan'ı Bir Kez Daha İstanbul'a Taşıdı, Ardahanlıları birbiriyle buluşturmaya çalıştı. 19 Nisanda başalayan 3. Ardahan günleri 24 Nisanda sona erecek..
Bu haber 2019-04-21 07:01:21 eklenmiş ve 350 kez görüntülenmiştir.

ARDAFED BOTANİK PARKTA..

 

ARDAFED Ardahan'ı  Bir Kez Daha İstanbul'a Taşıdı, Ardahanlıları birbiriyle buluşturmaya çalıştı. 19 Nisanda başalayan 3. Ardahan günleri 24 Nisanda sona erecek..

 

Ardafed 2017 yılında  4 gün süren  1. Ardahan Günlerinde 1,5 Milyon innsanın birbiriyle buluşturduğu  dev organizasyon geleneğini devam ettirmek için geçen yıl  Maltepe'de 2. Ardahan Günleri , bu yılda   Bakırköy Botanikpark'ta 3. Ardahan Günlerini düzenledi.

 

19 Nisan'da başlayan ve 24 Nisan'a kadar sürecek olan 3. Ardahan Günlerinin açılış kurdelesini Ardahan eski Milletveki Ensar Öğüt ve federasyon yönetimi yaptı. Yerel sanatçıların yanı sıra yöeresl folklür ekibinin renk kattığı Ardahan Günlerinde yöresiel ürünler sergilenmektedir.

 

Devam eden 3. Ardahan Günlerine tüm Ardahanlıları ve Ardahan'ı görmek isteyenleri davet eden Ardahan Dernekler Federasyonun yaptığı son etkinlikte diğerler gibi yerel ve ulusal basında geniş yer buldu.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya