Teröriste ölümden kötü bir ceza verildi..

Teröriste ölümden kötü bir ceza verildi..

Yeni Zelanda, dünya genelinde terörist, saldırgan, tetikçi, derin abd nin, siyonist israilin, küresel soykırımcı firmaların tetikçisi, insan avcısı..
Bu haber 2019-03-23 05:02:50 eklenmiş ve 481 kez görüntülenmiştir.

 

Teröriste ölümden kötü bir ceza verildi..

 

Yeni Zelanda, dünya genelinde terörist, saldırgan, tetikçi, derin abd nin, siyonist israilin, küresel soykırımcı firmaların tetikçisi, insan avcısı.. diye onlarca faşist sıfata sahip olan   derin natonun tetikçisi Terörist Brenton  Tarranta ölümden beter bir ceza verdi.. Katil  Hayatının Geri Kalanını Tek Başına Bir Hücrede Geçirecek. Bir başka ifadeyle cehennemi bu dünyada yaşayacak..

 

Yeni Zellanda hükümetinin aldığı bu karar bütün dünya genelinde taktirle karşılandı. Dünyanın birçok ülkesinden Yeni Zellanda hükümetine tebrik mesajları yağdı. Dünya geneli,nde faaliyet gösteren büyük STK’lar bu örnek tutumundan dolayı Yeni Zelanda başbakanı, hükümeti ve halkını tebrik , teşekkür mesajları yayınladılar..

 

İslam İşbirliği Teşkilatı Açık Katılımlı Acil İcra Komitesi Toplantısı İstanbul'da başladı. Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı Winston Peters yaptığı açıklamada Yeni Zelanda saldırganı Brenton Tarrant için "Hayatının geri kalanını Yeni Zelanda'da tek başına bir hücrede geçirecektir." dedi.

Diğer DÜNYA haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya