BEYKOZ’DA SEÇİM YARIŞI KIZIŞTI..

BEYKOZ’DA SEÇİM YARIŞI KIZIŞTI..

Seçim yarışının kızıştığı Beykozda Ak Parti bütün kanatlarıyla hareket halindeyken Coşkun Tosun Tek tabanca meclis üyesi arkadaşlarıyla yola devam ediyor.
Bu haber 2019-03-11 05:56:09 eklenmiş ve 481 kez görüntülenmiştir.

 

BEYKOZ’DA SEÇİM YARIŞI KIZIŞTI..

 

Seçim yarışının kızıştığı Beykozda Ak Parti bütün kanatlarıyla hareket halindeyken Coşkun Tosun Tek tabanca meclis üyesi arkadaşlarıyla yola devam ediyor. Beykoz’da Ak Parti adeta miting üstüne miting yapıp halkla buluşurken, CHP adayı Coşkun Tosun’da yerel basınla, ev ve mahalle toplantılarıyla halkla buluşuyor.

 

Ak Parti bütün teşkilatlarıyla Bakanların katılımıyla önemli etkinliklere imza atarken, İBB Büyük Şehir Adayı Binali Yıldırım Reklam filmini dahi Beykoz’da çekerken; CHP’de ise tam tersi bir durum yaşanıyor. CHP Beykpz Bld. Başkan Adayı Tosun tek tabnaca çalışıyor.

 

Tosun’un etkinliklerinde onlarca soru işaretini beraberinde getiren bir durum yaşanıyor. CHP Beykoz ilçe teşkilatı ortada yok..

 

AK PARTİ  BİNALİ YILDIRIM TANITIM VİDEOSU TIKLAYINIZ…

 

BEYKOZ BASININDAN AK PARTİ-CHP HABERLERİ AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR:

 

İçişleri Bakanı Beykoz Paşabahçe’de miting yaptı

   

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı seçim çalışmaları kapsamında İçişleri bakanı Süleyman Soylu’yu Beykoz’da ağırladı. Soylu Paşabahçe’de vatandaşlara seslendi.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz’un Paşabahçe semtinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, “Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce bir madde yakaladık 260 ton yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz” dedi.

 

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalar devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da bugün İstanbul temasları kapsamında Beykoz’a geldi. Kavacık’taki programın ardından Paşabahçe’ye gelen Soylu burada düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Mitinge Bakan Soylu’nun yanı sıra AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, partililer ve vatandaşlar katıldı. Mitinge bir konuşma yapan Bakan Soylu, “Türkiye’de İHA yaptırmamak için 50 türlü tezgah işlediler. Biz kuvvetli olmayalım diye yaptılar. 100 milyar dolarlık yatırım yapılacaktı. Erdoğan’a ültimatom verdiler. Avrasya’yı, Yavuz Sultan Selim’i yapamazsınız dediler yaptık mı? Yaptık. Marmaray’ı yapamazsın dediler, yaptık. Osmangazi Köprüsünü yaptık. 3. Havalimanını bizden izin almadan yapamazsınız dediler. Oh yaptık. Şehir hastaneleri, trenler, barajlar, üniversite yapamazsınız dediler. Onlara inat yaptık mı? Yaptık” dedi.

 

“PKK’nın milletvekilleri bu milletin değil terörün vekilidir”

 

Bakan Soylu, “Yıllardan beri bunlar başımızda boza pişirdi. Siz iktidar olursunuz ama muktedir olamazsınız dediler. Onlar tehdit etmelerine rağmen Beykozlular olarak cevap verdiniz hem muktedir hem iktidarsınız dediniz. 6-7 Ekim, 15 Temmuz olayları 6-7 yıl arasında bize patinaj yaptırmak için ellerinden geleni yaptılar. Biz potansiyeli güçlü olan bir ülkeyiz. Bütün bunlara rağmen büyük mücadeleleri ortaya koyuyor. Milletle beraber geleceğe doğru ilerliyoruz. Bir taraftan terörle mücadele ediyoruz. Şimdi bana kızıyorlar, çok sert konuşuyormuşum. Ben PKK’nın milletvekillerine vekil demem. Onlar bu milletin değil terörün vekilidir. HDP’nin siyasi temsilci sırtımızı PKK’ya dayadık dedi. Şimdi git 4 duvara daya. Aponun serbest bırakılması için yürüyüş yapacaklarmış. Ben de dedim ki, “Ulan sizi yürüten adam değildir.” Diyarbakır’a Erdoğan gidecek ya, HDP’liler böyle grev falan yaptılar. Polisimiz bariyerleri şak diye aldı onları çuvalına içine soktuk. DHKP-C operasyonu Türkiye’de yapıldı. Türkiye sorumlusunu aldık, 8 kişiyi paket ettik” ifadelerini kullandı.

 

 HABERİN FOTO GALERİSİ

 

“Batıda ilçe belediye meclisiyle sızma girişimi yapmak isteyecekler”

 

“Bugün Pervin Buldan İstanbul’da, HDP İstanbul’da seçime mi giriyor” diyen Soylu, “13-14 yaşındaki kızları Cemil Bayık, Murat Karabayır’a meze yaparken vicdanları sızlamış mı. Kendi çocukları lüks içerisinde yaşarken, çocukları dağa gönderdiler. Bunları ne ahlakı ne de vicdanı var. Son 30 yılda terör örgütüne katılımının en düşük sayısındayız. O çocuklarımızı onlara kaptırmayacağız. Biz Doğu ve Güneydoğu’daki belediyeleri görevden aldık. Çünkü devletten aldığı paraları PKK’ya aktarıyorlar. Araçlarını da onların emrine veriyorlar. 2018 yılında çok az PKK’ya katılım verdi. Esenyurt HDP İlçe Örgütüne götürüyorlar. CHP ilçe belediye meclislerine HDP’li adam yerleştirmiş. Kürdistan neresiyse orada biz kazacağız diyor. Batı da AK Parti MHP kaybedecek diyor. Burada kullanılacak her oy, Silopi’ye Erguvan’a gidecek. Biz batıda SP, CHP ile sızma girişimi gerçekleştireceğiz diyorlar” şeklinde konuştu.

 

“Kahramanlarımız 5 metre karda PKK’lıları kovalıyor ama sıçan gibi kaçıyorlar”

 

Bakan Soylu, “ABD ve Avrupa’nın verdiği talimatla Kandil Türkiyenin huzurunu bozmak için her türlü ahlaksızlığı ortaya koyarlar. Bunların yapacaklar açıktır. İlçe belediyesi meclis üyesi olacaklar. Sokakların isimlerine PKK’lıların isimlerini verecekler. Burası meclise benzemez, buradan fitne çıkartırlar mecliste ortalık karışır. Ankara, İzmir’de bunu yapacaklar. İmamoğlu ve Yavaş’ı Truva atı olarak kullanıyorlar. Buradan PKK’yı meclise sızdıracaklar. Buna izin vermeyelim. PKK’nın inlerini kafalarına geçirdik. 4-5 metre karda kahramanlarımız mücadele ediyor, kovalıyorlar. Onlar da sıçan gibi kaçıyor. Ne kadar kuvvetli ve güçlü olduğumuzu sabahlara kadar anlatsam. Biz eski Türkiye değiliz. Araçlarımızla bugün bambaşka bir noktadayız. İHA’lar var ya biz Mayıs’ta bunlara yazılı takacağız. Bırak dağda gezmeyi kafalarını çıkartamayacaklar. Bugün Doğu ve Güneydoğu’da 24 saat huzur var. Ülkemizin huzurunu bozacak neresi olursa olsun izin vermeyeceğiz. Uyuşturucu satışlarını okul etrafında polis görürse ayaklarını kırın dedim. Yanlış mı dedim. 2017’de 941 kişi öldü, Erdoğan’a efendim durum tehlikeye gidiyor dedim. Aile yapımız bitecek, zehirleniyorlar dedim. Erdoğan’da üzerine gidin dedi. 491’e düşürdük. 57 bin uyuşturucu satıcısı hapiste, Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce bir madde yakaladık 260 ton yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kart dibine göndermezsek namerdiz” dedi.

 

“İstanbul’a 5 bin polis ve bin bekçi veriyoruz”

 

Bakan Soylu, “İstanbul ile Ankara’ya torpil geçiyoruz. 5 bin polis ve bin bekçi veriyoruz. İstanbul’un en huzurlu ve güvenli şehri haline geliyor. Ülkemizin her tarafında güvenliği üst tarafta çıkartmak için bunu yapıyoruz. Bakın biz mafya falan anlamayız. 275 çete liderini 2018’de çökerttik. İyi bir mücadele ortaya koyuyoruz. Bu dik duruş karakterimiz, kişilik, cesaretten değildir. 50 gramlık oy pusulası bizi dik yapıyor. Bizden desteğinizi esirgemeyin” diye konuştu.

Kaynak –Dost Beykoz

 

Haberin foto galerisi tıklayınız…

Haberin foto galerisi tıklayınız…

 

 

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Beykoz tarihinin en hareketli seçim dönemini geçiriyor. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla gerçekleştirdiği mitinglerin bir yenisini Paşabahçe’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Paşabahçe’de İskele Caddesi üzerinde gerçekleşen mitinge Beykozluların ilgisi yoğun olurken AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve Cumhur İttifakı’nın Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte mitingin katılımcıları oldular.

 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın açılış konuşmasıyla başlayan miting MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın miting için toplanan Beykozluları selamlayarak sözü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya bıraktı.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sık sık tezahüratlarla kesilen konuşmasında  ”Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce bir madde yakaladık 260 ton yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz” dedi.

 

Konuşmasının devamında Bakan Soylu, “İstanbul ile Ankara’ya torpil geçiyoruz. 5 bin polis ve bin bekçi veriyoruz. İstanbul’un en huzurlu ve güvenli şehri haline geliyor. Ülkemizin her tarafında güvenliği üst tarafta çıkartmak için bunu yapıyoruz. Bakın biz mafya falan anlamayız. 275 çete liderini 2018’de çökerttik. İyi bir mücadele ortaya koyuyoruz. Bu dik duruş karakterimiz, kişilik, cesaretten değildir. 50 gramlık oy pusulası bizi dik yapıyor. Bizden desteğinizi esirgemeyin” diye konuştu.

 

Miting İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşmasının ardından son buldu.

Kaynak- Beykoz Doğuş

 

Haberin foto galerisi tıklayınız…

Haberin foto galerisi tıklayınız…

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz yerel basını ile Habil Pizza’da kahvaltıda bir araya geldi.

 

Beykoz yerel basını ile kahvaltıda buluşan CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, “Vatandaşın büyük bir teveccühü ile karşılaştık. 250 bin insanın umudu olmuş durumdayız. Beykoz’da 25 yıldır iktidar olan anlayışın, her yönüyle iflas ettiği ortadadır. Bu yüzden dolayı yeni bir anlayış, yeni bir yönetim şekli Beykozlular bir çıkış noktası arıyor. Beykoz’da yapılan anketlerde bir adım öndeyiz. Bu seçimi biz kazandık diye söyleyemeyiz. Son güne kadar temkinli şekilde çalışacağız. Rehavete kapılıp çalışmalarımızı gevşetecek değiliz. Sahaya daha yeni çıktık sayılır. Meclis Üyesi adaylarımız araçlarımızı giydirdi, pankartlarını asmaya başladı. Cuma günü, saat 10.00 da Talya da proje lansman toplantımız olacak. Bu vesile ile Beykozlu vatandaşlarımızı da davet ediyoruz. Seçim stratejimiz de var, ona göre uygun çalışma yapıyoruz. 41 kere maşallah demek için 41 proje açıklayacağız. Projeler üzerinde daha detaylı bilgi cuma günü lansmanda anlatacağız.

Günlük olarak programlarınızı hem sosyal medyadan, hem de sizlere email yoluyla iletişim kuruyoruz. Sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başlıyor, gece 12-1e kadar bu çalışmaları sürdürüyoruz.

Beykoz’da yapacağımız çalışmalar ile 1 Nisan itibariyle, Beykozluların yüzü gülecek. Kurduğumuz ekip ile Beykoz’daki sorunları kısa vakitte sırasıyla çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Yıllardır Beykoz’da hiçbir şey yapmadan yıllardır iktidar oldular. Ama bu şekilde devam ederse de yine Beykoz’un yılları heba olacaktır. Ben inanıyorum ki Beykozlu bu makus talihini değiştirecek. Bize bu yetkiyi verecek.

Beykoz’da farklı bir ilçeden Beykoz’a gelen aday, resmi kayyum olarak atanmıştır. Bunun başka tarifi yok. 

Yerel medya her zaman başımızın tacı olacaktır. Sizler birer basın mensubundan ziyade birer kanaat öderisiniz. Katılımınız için teşekkür ederim” dedi.

Coşkun Tosun’un basın ile buluşması soru cevap şeklinde devam etti.

BEYKOZ GUNDEM

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya