HAR KİTAP CAFE KADIKÖYDE AÇILDI..

HAR KİTAP CAFE KADIKÖYDE AÇILDI..

Şair, yazar, müzisyen, aydın, siyasetçi, sanatçıların birbiriyle buluştuğu, kültür-sanat erbabının sanatçı, yazar, şair, aydın gibi insanların birbiriyle buluştuğu mini bir kültür sanat merkezi olan Har Kitap Cafe Kadıköyde açıldı.
Bu haber 2019-03-11 05:40:46 eklenmiş ve 699 kez görüntülenmiştir.

HAR KİTAP CAFE KADIKÖYDE AÇILDI..

 

Şair, yazar, müzisyen, aydın, siyasetçi, sanatçıların birbiriyle buluştuğu, kültür-sanat erbabının sanatçı, yazar, şair, aydın gibi insanların birbiriyle buluştuğu mini bir kültür sanat merkezi olan Har Kitap Cafe  Kadıköyde  açıldı. Açılışa birbirinden değerli simalar katıldı..

 

İstanbul Kadıköy ilçesi Cafeleri, kültür-sanat mekanları, sinemaları, eğlence mekanları, alış-veriş merkesleri ile aydın ve güler yüzlü insanları ve nüfusu ile adeta başka bir dünya. Gençliğin gençlerin birbiriyle buluştuğu İstanbulun 24 saat işleyen bir ilçesi..

 

Har Kitap Cafe  ise kendi dalında ilk ve tek olma özelliğini bünyesinde taşyan bir kültür sanat cafesi olarak birçok ilke  imza atan mini bir mekan olarak faaliyete geçti.. Cumartesi akşamı yoğun bir sanatçı, şair, yazar, siyasetçi, iş adamı değişik kesimlerden birçok insanın katılımyla açılışını yaptı..

 

 

HAR KİTAP CAFE  TIKLAYINIZ..

 Har Kitap Cafe’de  kimi çay, kimi kahve icerken dostluklar ve arkadaşlıklar için mükemmel bir ortam..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

   

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya