ARDAFED KESKİNİ KONUK ETDİ, CHP’YE YÖNELME BÜYÜDÜ..

ARDAFED KESKİNİ KONUK ETDİ, CHP’YE YÖNELME BÜYÜDÜ..

İstanbul’un her ilçesinde seçim heyecanı had asfahada. Şişli’de seçim Heyecanı ise Dorukta. CHP’nin İstanbul’un 4-5 ilçesinde Ardhanlı –Serhatlı başkan adaylarını göstermesi Ardahanlılar başta olmak üzere İstanbulda Serhat nüfusunu heycanlandırmış durumda..
Bu haber 2019-03-07 10:34:10 eklenmiş ve 551 kez görüntülenmiştir.

 

ARDAFED KESKİNİ KONUK ETDİ, CHP’YE YÖNELME BÜYÜDÜ..

 

İstanbul’un her ilçesinde seçim heyecanı had asfahada.  Şişli’de seçim Heyecanı ise Dorukta.  CHP’nin İstanbul’un 4-5  ilçesinde Ardhanlı –Serhatlı başkan adaylarını göstermesi Ardahanlılar başta olmak üzere İstanbulda Serhat nüfusunu heycanlandırmış durumda..

 

 

Bu Heyecanı Büyükçekmeceden-Esenyurttan Sarıyere, Beykoz’dan Kartala heryerde görmek mümkün..

Geçen Hafta Esenyurtta bir araya gelen Serhat bölgesinin Federasyon ve dernekleri açık-açık CHP Adayı Kemal Deniz Bozkurta desteklerini deklere ederken, Aynı destek Şişlide Başkan Adayı Muammer Keskine sunuldu. Federasyon 3-4 kez doldu taştı..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ..

 

Keskin, programlarının yoğunluğundan 2 saat erken  geldi.  sohbet havasında geçen kısa bir toplantı yapıldı. Şişli esnafının yoğun bir şekilde kendisiyle tanışması istekleri aktarıldı.Keskin ayrıldıktan sonrada federasyon keskini görmek için gelenlerle 2-3 kez doldu boşaldı.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya