İNSAN SAYGI, VE HİZMETE LAYIK BİR VARLIKTIR..

İNSAN SAYGI, VE HİZMETE LAYIK BİR VARLIKTIR..

İstanbul Küçükçekmece Tevfik bey mahallesi muhtar adayı olan 1972 Ardahan doğumlu Şeref Caferoğlu,’’ İnsan saygı ve hizmete layık bir varlıktır’’ sloganıyla görkemli irtibat seçim bürosunun açılışını tüm mahallelinin katılımıyla gerçekleştirdi.
Bu haber 2019-02-18 18:44:11 eklenmiş ve 646 kez görüntülenmiştir.

İstanbul Küçükçekmece Tevfik bey mahallesi muhtar adayı olan 1972 Ardahan doğumlu Şeref Caferoğlu,’’ İnsan saygı ve hizmete layık bir varlıktır’’ sloganıyla görkemli irtibat seçim bürosunun açılışını tüm mahallelinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Tüm mahallelinin dertlerini az da olsa aza indirgemek ve problemleri çözmek için aday olduğunu söyleyen Caferoğlu, hürmetten daha nitelikli ve kaliteli hizmet sunmak için aday olduğunu söyledi.

 

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM

Muhtarlık özveri ister ve halka hizmet için yapılır. Mahallemizin sorunlarını yaşayarak bilen içinizden biri olarak aşağıda arz ettiğim sorunların çözümü için ilgili yerlere diyalog halinde çalışacağıma söz veriyorum.

1.    Mahalleliyle sıcak iletişim içinde olacağım

Mahalle sakinlerimizin üzüntülerinde, sevinçlerinde özellikle mahallemizdeki ihtiyaç sahibi aileleri, engelli, hasta yaşlı ve bakıma muhtaç olanların yanında olacağız. Bu bizim için mecburiyet aynı zamanda borçtur. Kadınlarımızın sorunlarına eğileceğiz. Çalışan kadınlarımızın kreş problemini ev hanımlarımızın ise boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla meslek sahibi olmaları için mesleki kurslara katılmalarını sağlayacağız.

 

2.    Çocuklarımızın güvenliği bizim güvenliğimizdir

Mahallemizdeki eğitim kurumlarının daha iyi eğitim ve öğretim vermelerini sağlamak için çalışacağız. Okul ve parklarımızı çocuklarımızın güvenliği için huzur içinde gidip gelmelerini sağlayacağız.

3.    Güzel yaşanılabilir bir mahalle için çalışacağız

Mahallemizin imar, trafik, temizlik, yollar ve yaya geçitlerinin ıslahı ve düzenlenmesi alt yapı sorunu  çevre ve dere güzelleştirme, okul sayısını çoğaltma, çocuk oyun alanları, park ve yeşil alanları çoğaltma, ihtiyaç duyulan yerde okul ,sağlık ocağının açılmasını sağlamak.

Bütün bu vaat ettiklerimizi gerçekleştirebilmek için  ancak güçlü ve etkili bir muhtar marifetiyle mümkündür. Bu konuda özgüvenim tamdır.

 

 Son sözüm, hizmette adaletli şefkatli, dürüst, adil ve eşit davranmayı esas alacağım. Mahallemizin, sorunlarını, ihtiyaçları ve sosyal yardımlaşmada o cadde ve sokakta oturanlarla çözeceğiz.

 

MUHTAR: ŞEREF CAFEROĞLU

AZALAR:

Ø  Murat Demirel-Ağrı

Ø  Naime Yıldız-Ardahan

Ø  Filiz Şener- Edirne

Ø  İsmail Çağlar- Adıyaman

Ø  Fuat Tamer- Sivas

Ø  Ender Çavuşlar-İstanbul

Ø  Erhan Yavuz- Kastamonu

Ø  Mehmet Çakıroğlu- Malatya

Ø  Erdoğan Özcan-Sinop

Ø  Nurbay Taşkın-Ardahan

 

SÖZÜMÜZ SÖZ DÜŞÜNCEMİZ KARARIMIZDIR

 

Gazeteci/sosyolog Mesih EROL/ Doğu Medya-İstanbul

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernek haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya