HEMŞERİLERİMİZ SULTANGAZİDE BULUŞACAK..

HEMŞERİLERİMİZ SULTANGAZİDE BULUŞACAK..

Merkezi Sultangazi ilçesinde bulunan, bir derneği dernek yapan yönetim, denetim, katılım ayaklarının sağlam ve sağlıklı çalıştığı, yönetiminin ise onlarca il-ilçe köy derneklerinden ortaklaşa oluştuğu, bir federasyonu andıran yapılanmasıyla öne çıkan Avrupa Yakası Ardahanlılar derneği
Bu haber 2018-12-16 21:47:14 eklenmiş ve 1404 kez görüntülenmiştir.

 

 

HEMŞERİLERİMİZ SULTANGAZİDE BULUŞACAK..

 

Merkezi Sultangazi ilçesinde bulunan, bir derneği dernek yapan  yönetim, denetim, katılım ayaklarının sağlam ve sağlıklı çalıştığı, yönetiminin ise onlarca il-ilçe köy derneklerinden ortaklaşa oluştuğu, bir federasyonu andıran yapılanmasıyla öne çıkan Avrupa Yakası Ardahanlılar derneği  Şubat Ay'ında 2. sini düzenleyeceği dayanışma gecesine hazırlanıyor..

 

6 Şubat 2019 Çarşamba günü Sultangazi Arda Düğün salonunda hemşerilerimizi birbiriyle buluşturacak olan dernek, yaptığı etkinliklerle binlerce hemşerimizi birbiriyle buluşturan yegane derneklerimizden biri.

 

Gecede Ardahanın Kurtuluşunun yanı sıra, yöresel ürünlerin sunumu, birbirinden değerli sanatçılar sahne alacak. Sultangazi Ardahanlılar başta olmak üzere hemşeri camiamız birbiriyle buluşacak..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya