BAŞKAN ERDOĞAN, MUHTARIN SIGARA PAKETİNİ ALDI VE..

BAŞKAN ERDOĞAN, MUHTARIN SIGARA PAKETİNİ ALDI VE..

Sigara ile mücadelede "Sigara ile Küresel Mücadele Özel Ödülü" sahibi olan Başkan Erdoğan topluma ve vatandaşa ne karşı nasıl bir duyarlılığa sahip olduğunu birkez daha ortaya koydu.
Bu haber 2018-11-21 19:53:41 eklenmiş ve 621 kez görüntülenmiştir.

Erdoğan, Toplantıya Katılan Bir Muhtarın Sigara Paketini Alarak, Sigarayı Bırakmasını İstedi

 

Sigara ile mücadelede "Sigara ile Küresel Mücadele Özel Ödülü" sahibi olan Başkan Erdoğan topluma ve vatandaşa ne karşı nasıl bir duyarlılığa sahip olduğunu birkez daha ortaya koydu. Bir muhtarda sigara paketi gören Başkan paketi aldıktan sonra sigarayı bırakmasını istedi.


Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında düzenlenen 48'inci Muhtarlar Toplantısı'nda dikkat çeken anlar yaşandı. Erdoğan, toplantıya katılan bir muhtarın sigara paketini alarak, sigarayı bırakmasını istedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda düzenlenen 48'inci Muhtarlar Toplantısı'na katıldı. Erdoğan, toplantı sonrası yemeğe geçtiği sırada, bir muhtarın sigara paketini alarak, sigarayı bırakmasını istedi.

MUHTARIN SİGARA PAKETİNİ ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıya katılan bir muhtarın sigara paketini alarak, sigarayı bırakmasını istedi. Kamuoyunda, Başkan Erdoğan'ın, sigara başta olmak üzere tüm zararlı alışkanlıklarla ve bağımlılıkla mücadele konusundaki özel hassasiyete sahip olduğu biliniyor.

 

ERDOĞAN'A 'SİGARA İLE KÜRESEL MÜCADELE ÖZEL ÖDÜLÜ' VERİLMİŞTİ

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 2010 yılında, başbakanlığı sırasında, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından, sigara ile mücadelesinden dolayı "Sigara ile Küresel Mücadele Özel Ödülü" verilmişti.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Genel-Güncel haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya