SURAL, GIDA SEKTÖRÜNE GİRMEYE HAZIRLANIYOR..

SURAL, GIDA SEKTÖRÜNE GİRMEYE HAZIRLANIYOR..

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ FİRMASI CEO’SU SURAL GIDA SEKTÖRÜNE GİRMEYE HAZIRLANIYOR..
Bu haber 2018-11-05 07:29:41 eklenmiş ve 1730 kez görüntülenmiştir.

 

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ FİRMASI CEO’SU SURAL GIDA SEKTÖRÜNE GİRMEYE HAZIRLANIYOR..

Merkezi İstanbulda bulunan, Ankara, İzmir, Bursa gibi diğer büyük metropollerde de şubeleri bulunan Temizlik sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Profesyonel Temizlik Hizmetleri Firmasının kurucusu Zafer Sural gıda sektörüne girmeye hazırlanıyor.

2018 yılı boyunca  bölgede canlı hayvan yetiştirme, fenni ahır ve beslenme üzerine AR-GE (Araştırma-Geliştirme) işlemleri  yapan firmanın sahibi Sural bu anlamda sık –sık bölgeye gidip gelmeye başladı.

 

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ TIKLAYINIZ..

Canlı hayvan ticareti, kurbanlık hayvanlar alanına da yoğunlaşan Sural’ın  ana hedefi  tüketiciyi et ve et ürünleri, süt ürünleri gibi yerinde üretimle tüketiciyi doğal ve organik ürünle, yerli ve milli ürünle buluşturma. Gerekirse bu konularda büyük metropollerde restaurant ve dağıtım zincirli ile çıkış yapma.

Sural bu konu ile ilgili Eylül Ay’ı bnoyunca sürekli bölgede bilgi topladı. Görüşmelerve Ar-GE çalışmalarını uzman ekiplerle yaptı. Bu çalışmalrın ana amacı Doğu Anadolunun yaylalarında doğal-organik ortamda beslenen hayvanlardan elde edilecek ürünleri tüketiciyle buluştu altyapısını hazırlama..

İş Dünyası ve STK (Sivil Toplum Örgütleri) larda ki  başarıları, eğitime, spora ve gençliğe katklıları ile tanıdığımız Sural  iş yaşamında yüzlerce insanı istihdam ettiği gibi, soyal alan, sivil topluma da en duyarlı iş adamlarından biri.. Yılda en az iki kez bölgeye eğitim yardımnda da bulunmaktadır..

 

Haberin foto galerisi

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya