İBRAHİM ARSLAN AÇIK KALP AMELİYATI GEÇİRDİ.

İBRAHİM ARSLAN AÇIK KALP AMELİYATI GEÇİRDİ.

Bayramoğlu Döner’in Kurucularından İbrahim Arslan Açık Kalp Ameliyatı Geçirdi…
Bu haber 2018-09-21 10:07:29 eklenmiş ve 1517 kez görüntülenmiştir.

 

İBRAHİM ARSLAN AÇIK KALP AMELİYATI GEÇİRDİ.

 

Bayramoğlu Döner’in Kurucularından İbrahim Arslan Açık Kalp Ameliyatı Geçirdi…

 

Geçen Hafta sonu Polenezköy civarında yürüyüş yaptığı esnada rahatsızlanan İbrahim Arslan rahatsızlığı nedeniyle kladırıldığı Şişli Etfal Hastahanesinde açık kalp ameliyatı oldu.

 

Ağır bir ameliyat geçiren Arslan, 6-7 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra dün taburcu edildi.

 

Bir Türkiye ve Dünya markası olan Bayramoğlu Döneri ortaya çıkaran, milli ve yerli yiyeceğin ülke genelinde yaygınlaşmasını sağlayan stratejik firmalardan biri Bayramoğlu Döner. Bu firmanın beyni ve kurucuları ise İbrahim Arslan ve Halim Arslan Kardeşler..

 

STK Alanına, Spora, Eğitime, Gençliğe toplumsal alana da  önemli oranda katkıları olan Bayramoğlu Dönerin döner alanında başarılı çıkışı,  birçok insana, hemşeri firmalarımıza da ilham kaynağı olarak  Türkiyenin büyük metropollerinde tamamen doğal ve yerli etle hizmet veren döner salonlarının yaygınlaşmasında başrol oynadılar.

 

Bayramoğlu Döner gibi milli-yerli yiyeceği ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayan İbrahim Arslanın kalp ameliyatı gerçirmesi nedeniyle bölge iş –stk dünyamız büyük bir üzüntü ve endişe içine girdi.   STK, İş dünyasından  hastahaneye yoğun bir ziyaretçi akını yapıldı ama enfeksiyon vb. riskler nedniyle  Arslan’la  bir aya yakın ziyaretçilerle temas etmesi yasak.

 

Bölge Federasyon ve STK’ları, basını , sivil toplum örgütleri adına Arslana geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor. Allahtan acil şifalar diliyoruz..

 

 

BAYRAMOĞLU DÖNER TIKLAYINIZ..

 

 

 

 DOĞU MEDYA - HABER MERKEZİ

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya