EYLÜL AYINDA ARDAHAN'A KAR YAĞDI

EYLÜL AYINDA ARDAHAN'A KAR YAĞDI

Eylül'de Ardahan'a Kar Yağdı..! Doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle dünyanın en büyük, en güzel eşsiz hazinelerine sahip olan Serhat bölgesinin ekonomik ve ticaret başkenti olan Ardahan’a Eylül ayında yüksek kesimlere kar yağdı.
Bu haber 2018-09-11 05:52:42 eklenmiş ve 1674 kez görüntülenmiştir.

 

EYLÜL AYINDA ARDAHAN'A KAR YAĞDI

 

Eylül'de Ardahan'a Kar Yağdı..! Doğal  güzellikleri ve tarihi eserleriyle dünyanın en büyük, en güzel eşsiz hazinelerine sahip olan Serhat bölgesinin ekonomik ve ticaret başkenti olan Ardahan’a  Eylül ayında yüksek kesimlere kar yağdı.

 

Doğal güzellikleri ve eşsiz gölü ile turizm sektöründe giderek öne çıkan Çıldır Gölü  ve  Ardahan'ın Çıldır ilçesinde vatandaşlar güne beyaz örtüyle uyandı.

 

Sıcak yaz günlerini geride bıraktığımız şu günlerde Ardahan'ın Çıldır ilçesine mevsimin ilk karı yağarak yüksek kesimleri beyaza bürüdü…

 

VATANDAŞLAR ŞAŞIRDI

 

Son yıllarda yapılan yatırımlarla turistlerin ilgi odağı olmaya başlayan Çıldır'da vatandaşlar güne karsürpriziyle uyandı. Güne ilçenin yüksek kesimlerine yağan kar örtüsüyle başlayan ilçe halkı, "Bu sene erken yağdı. Beklemiyorduk" diyerek yaşadıkları şaşkınlığı dile getirdi.

 

KAZLAR KARLA BULUŞTU

Bölge halkı açısından özellikle kış aylarında önemli bir geçim kaynağı olan kazlar da erken yağan karın tadını çıkardı.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Serhat News haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya