EVENGALİSH ÇETE ve DOLAROS…

EVENGALİSH ÇETE ve DOLAROS…

Onlar bir plan yaptılar. Bu kıyamet savaşı olacaktı. Bu savaşın adı “Armageddon”du. Tanrıyı kıyamete zorlayacaklardı.
Bu haber 2018-08-30 12:26:42 eklenmiş ve 928 kez görüntülenmiştir.

 

EVENGALİSH ÇETE ve DOLAROS…

 

Abdurrahman Dilipak Türkiye’de ki en usta kalemlerden biri. Selahaddinin Torunlarının yani Kürtlerin bölge halklarının yüzyılladır içine girdikleri hata, eksiklikler ve ırkçılığa düşmeyerek evangalih –siyon çetelerin bölge halklarını birbiirne düşürme –soykırım tuzağını boşa çıkarmaları başta olmak üzere bu küresel soykırımcı çeteyi çok iyi deşifre eden bir duruşla dünyanın düşmesini, insan soyunun köleleşmesini engelledikleri.. tek kelime ile harikulade bir yazı yayınlamış.

 

Kürtleri ve kürdistanı yüzyıllardır soykırıma uğratan, soyup soğana çeviren Golan tepelerinden Kürdistanın içlerine Kürtlerin ve diğer bölge halklarının kaynaklarına konan küresel soykırımcı çete ve  aileleri, firmaları da ad ad sıralamış. Kürtler adına ortaya çıkan , çıkarılan partiler, örgütler ise bu çetelerin sanki birer şubeleri. Bu küresel çetler hakkında tek bir açıklama, tekbir cümle sarfettiklerini, gören -duyan yok. Kürt adını kullanan yapıların neden bu küresel çetlerin adını ağızlarına dahi alamdıklarını Kürt halkının iyi analiz ve muhakeme yapmasını isteyerek ve dileyerek…Dilipak’ın yazısını olduğu gibi aşağıda  yayınlıyoruz. (editör)

 

 

Evengaliş komplo

 

“Biçarelerin günahları öylesine büyük, öylesine büyük ki / Bütün cezalar ona nispetle küçük”. Siz ABD’ye, FETÖ’ye kızıyorsunuz da, peki onların size düşmanlığının sebebinin farkında mısınız?

 

Onlar bir plan yaptılar. Bu kıyamet savaşı olacaktı. Bu savaşın adı “Armageddon”du. Tanrıyı kıyamete zorlayacaklardı.

 

Armageddon’un merkez üssü Adana / Ceyhan olacaktı. Bunun için Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon ve Diyarbakır’a, Urfa’ya hakim olmaları gerekiyordu ki, Türkiye’yi kontrol edebilsinler, Rusya’ya, İran’a, karşı kıyabilsinler, BOP çerçevesinde hedefteki 22 ülkeyi kontrol edebilsinler.

 

Siz onların bu hedeflerini bilerek ya da bilmeyerek kursaklarına tıktınız. “One minute”, “Mavi Marmara” bu açıdan önemli idi. BOP’un içini boşalttınız. Bu önemli idi. 15 Temmuz son bir kırılma noktası idi.

 

2018’de bu işi bitirmeleri gerekiyordu. Kehanet öyle söylüyordu: Önce Filistin topraklarının işgali tamamlanacak, sonra Kudüs Başkent olacak, 3. adımda Süleyman Mabedi yeniden inşa edilecekti. Mesih o zaman yeryüzüne dönecekti. Ve kıyamet savaşının sonu: Mesih’in önderliğindeki kurtuluş.

 

Evengalişler herhalde İsrail’i bu operasyonun merkez karargâhı yapacak değillerdi. İsrail savaş paratonerine dönebilirdi. Türkiye tek adresti, Mısır da olamazdı, Tahran da.

 

Türkiye’deki müttefikleri belli idi: FETÖ, PKK, PYD gibi unsurlar, yeni haçlı ordusunun paralı askerleri olacaktı. “Selahaddin’in çocukları”nı Siyonist planların aracı yapacaklardı. Hilafet onların oyuncağı olacaktı. Şerif Hüseyin’in üzerinde kurdukları hayaller 100 yıl sonra F. Gülen’in şahsında gerçekleşecekti.

 

FETÖ’yü bir de bu gözle görün. Ama bu komployu ne yargı, ne istihbarat, ne de siyasi akıl gerçek anlamda görmek istemiyor. Bu gerçekler resmi raporlara yansımıyor.

 

Öyle bir plan yapmışlardı ki, başarısızlık asla mümkün değildi. Ya başaracaklar ya da başaracaklardı. Ne pahasına olursa olsun başarmak zorundaydılar. Ama olmadı. Kaybetmek onlar için din ve dünyalarını, hayallerini, sahip oldukları her şeyi kaybetmek anlamına geliyordu. Onun için kaybetmeyi kabullenemeyecekler.

 

Düşünsenize Amerika’da her gün on milyonlarca insan kıyamet için, yeni bir dünya savaşı için dua ediyor. “Savaş için dua eden” bir topluluk! Bunlar mı demokrat, bunlar mı dünyanın jandarması, bunlar mı dünya barışının koruyucuları!?

 

Siyonistler de “Meşiah” adına bunu istiyor, bekliyor, buna hazırlık yapıyor.

 

Suriye’de, Irak’ta, Afganistan’da onun için varlar.

 

FETÖ’cüler, PKK ve PYD bu kirli savaşta ABD’nin ucuz paralı askerleri. Terör, postmodern bir savaş taktiği. Darbeler bu kirli planın malzemesi idi. Soğuk savaş bu hedefe giden yolun parke taşlarını döşemek için gerekli idi.

 

2. Dünya Savaşı 1. Dünya Savaşı’nın devamı idi. 3. Dünya Savaşı da 2.’sinin devamı olacak..

 

Evengalişlerin şeytan üçgenlerinin bir ayağı savaş, bir ayağı darbe, bir ayağı terör. NATO’su, IMF’si, GK’sı hepsi, bu hedef için düşünülmüş yapılar.

 

Huntington “Medeniyetlerararası çatışma”dan bahsederken aslında bunun felsefesini yapıyordu. Fukuyama “Tarihin Sonu” derken dilinin altında yatan buydu.

 

Dünya hızla bir savaşa doğru sürükleniyor.

 

Hızla yeni bir dünya savaşına doğru sürükleniyoruz. “One minute”, “Mavi Marmara”, BOP’un iflası, 15 Temmuz, bunlar sadece Türkiye’yi ilgilendiren olaylar değil. Bu vesile ile bu kirli oyun deşifre oldu. Bugün yaşanan döviz krizi de, dünya ekonomisinin ne kadar kırılgan olduğunu, Doların nasıl bir büyülü kâğıt olduğunu gözler önüne serdi.

 

Bakın, dolar ABD’nin parası değil. Burada asıl tehdit ABD’den değil, ABD’yi, AB ülkelerini, İngiltere’yi ve Vatikan ile birlikte İsrail’i de pençesine alan dünya derin devletidir. ABD’nin  “Dolar Basma Hakkı” yoktur. Doları FED basıyor. FED ise 8 aileden  ibarettir: Rothschild, Rockefeller, Goldmen Sachs, Lehman Brothers, Kuhn Loebs, Warburg, Lazard ve Moses Seifs. Amerikan Hazinesi doları bu global çeteden borç olarak alır. Bunun karşılığı bu çeteye her yıl 500 milyar dolardan daha çok faiz öder. Yani zavallı Amerikan halkı kendi parası sandığı doları, çeteye faiz ödeyerek kullanabiliyor. Dolar ise karşılıksız bir paradır. Yani sadece kâğıt. Dövizin değerini ve paraların faiz oranlarını ise Londra’daki LIBOR belirliyor, iyi mi? Bu rating kuruluşları da, efendilerinin finansal tetikçileri, piyasayı yola getirmek için çoban köpekleri, IMF ve Dünya Bankası da bu işin koruma kalkanı.

 

Ben derim ki, bu çeteye karşı mücadeleye girişirken, hiçbir ülkeyi karşımıza almamalıyız. Bu çetenin karargâhının bulunduğu ülkeler, bunların kontrolleri altında olsa bile, o ülkelerdeki akıl ve vicdan sahiplerini yanımıza almalıyız.

 

Türkiye, emperyalizmin maskesini indirerek çirkin yüzünü dünyaya gösterdi. Şimdi bu gerçeği görmeyenlere göstermeye, duymayanlara duyurmaya kaldı.

 

Selam ve dua ile…

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Medya-Analiz haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya