MUHARREMİN CUMA NAMAZI YALANI DUVARA TOSLADI..

MUHARREMİN CUMA NAMAZI YALANI DUVARA TOSLADI..

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Cuma namazı yalanı elinde patladı. Duvarda Cami Duvarındaki Saat bir melek görevini yüklenerek muhteremi deşifre etdi.
Bu haber 2018-06-19 16:22:12 eklenmiş ve 1041 kez görüntülenmiştir.

 

MUHARREMİN CUMA NAMAZI YALANI DUVARDA  TOSLADI...

 

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Cuma namazı yalanı elinde patladı. Duvarda Cami Duvarındaki Saat bir melek görevini yüklenerek muhteremi deşifre etdi. 

 

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, geçtiğimiz Cuma günü namazını kılmak için Karabük’te bir köy camisine gittiği iddia edilmişti. İnce’nin namaz kılarken poz verdiği görüntüde, cami duvarındaki saat dikkatleri çekti. Fotoğrafta saatin 17:50 olduğu görülüyor…

 

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dini siyasete alet etmeye çalıştı. Muhafazakar görüntü sergileyip sağdan oy almaya çalışan İnce’nin, Cuma namazındaymış gibi poz verdiği görüntü elinde patladı.

 

İnce’nin göz boyamak için verdiği pozlarda, caminin duvarındaki saat dikkat çekti. Öğle vakti kılınan Cuma namazına İnce biraz geç kalmış olacak ki, namazı saat 17:50’de kılıyordu!

 

CUMHURİYET DE HABERLEŞTİRDİ

 

İnce’nin sağdan oy alabilmek için muhafazakar görünme çabalarına, İslam karşıtı haberleriyle bilinen Cumhuriyet de destek verdi. Yalan haberi yayarak Müslümanları kandırmaya çalıştılar. Ama duvardaki saat bütün oyunlarını bozdu.

 

BU OLAYI BİZİM TAŞRA CAMİNİN İMAMAI FEQİ ŞEFO'YA SORDUK...

Feqi Şefo, şeytani güçler hertür oyun ve hileye başvururlar. Onların oyunları varsa Allahında onların oyunlarını bozacak melekleri vardır. Su, sel, şimşek, ışık, tufan... aklınıza ne gelirse hepsi Allahın meleklerindendir. Burada saat bir melek görevi görerek Müslümanlara oyun yapmaya çalışan şeytanları deşifre etmiştir diye görüş belirttiler.

Feqi: Kürt din alimi, dil bilimcisi...

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Bilim-Teknik haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya