BAYRAMOĞLU YÖNETİMİ İFTARDA BULUŞTU….

BAYRAMOĞLU YÖNETİMİ İFTARDA BULUŞTU….

Geçen Hafta Başarılı bir Dayanışma Gecesine İmza Atan Bayramoğlu Derneği Yönetimi İftarda Bir Araya Gelerek Durum Değerlendirmesi Yaptı...
Bu haber 2018-05-20 20:42:44 eklenmiş ve 3960 kez görüntülenmiştir.

 

BAYRAMOĞLU YÖNETİMİ İFTARDA BULUŞTU…. 

Geçen Hafta Başarılı bir Dayanışma Gecesine İmza Atan Bayramoğlu Derneği Yönetimi İftarda Bir Araya Gelerek Durum Değerlendirmesi Yaptı...

 

Bayramoğlu Derneği Yönetimi iftarda bir araya gelerek hem durum değerlendirmesi yaptı. 2018 yılı yapacağı plan ve projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulundular. 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ercan Arslan dahil, oturan insanlar, masa ve yiyecek
Sanayi Mahallesi “Bayramoğlu Ev Yemekleri” firması ile Catering ve lokantası hizmeti veren İlter Koç’un işlettiği mekanda bir araya geldiler. 

Geçen hafta hafta sonu yapılan Bayramoğlu Derneğinin yaptığı gece ile ilgili değerlendirme yapan yönetim  2018 yılı boyunca yapacağı işler, hayata geçireceği projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulundular.

Bayramoğlu Derneğinin Öne Çıkan Projeleri...

Köye Kültür Merkezi,

Derneği Mülkiyete Kavuşturma,

Türkiye Genelinde Başarılı Öğrencilerin Tespiti Burs Verilmesi

Başarılı Girişimcilere Destek (kendi içlerinden çıkan -iş girişimcilik alanında başarılı firma ve kişilerin desteklenmesi)

BAYRAMOĞLU DERNEĞİ YÖNETİMİ

Devriş Arslan - Başkan

Alper Koç

Alpan Yılan

Mehmet Şit

Cavit Şit

Ayvaz Yılan

Cevdet Arslan

İlter Koç

Yüksel Arslan

Fatma Hürşan

Bayram Zengin

 

SIXIRPET DERNEĞİ DE İLK İFTARINI VERDİ...

 

Hoç-Fed üyesi olan, Sultangazi Piknik alnında yaptığı etkinlikle Sıxırpet'lileri (Samanbeyli Köyü) birbiriyle buluşturan başarılı bir derneğimiz olan SIxırpet'de dernek merkezinde ilk iftarını vererek üyelerini birbiriyle buluşturdu.

 

Dernek yaptığı açıklamada, Bugün derneğimiz de ilk iftar yemeğimizi köylümüz Adinaz Öztürk’ün 7. günü hayrına iftar yemeğini derneğimizde verdik. Merhumeye allah rahmet eylesin bu hayra vesile olan Dernek yöneticilerimize merhumenin çocuklarına ailesine ve köylülerimizden Allah razı olsun

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernek haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya