ESENYURT İLLER ARASI FUTBOL TURNUVASINDA KARS ŞAMPİYON, ARDAHAN 3. OLDU...

ESENYURT İLLER ARASI FUTBOL TURNUVASINDA KARS ŞAMPİYON, ARDAHAN 3. OLDU...

Esenyurt İl Dernekler Birliği ile Esenyurt Belediyesinin ortaklaşa düzeldiği İller Arası Futbol Turnuvasında Kars Şampiyon olurken, Ardahan İse 3. oldu.
Bu haber 2018-05-16 08:18:19 eklenmiş ve 3836 kez görüntülenmiştir.

 

ESENYURT İLLER ARASI FUTBOL TURNUVASINDA KARS ŞAMPİYON, ARDAHAN 3. OLDU...

 

Esenyurt İl Dernekler Birliği ile Esenyurt Belediyesinin ortaklaşa düzeldiği İller Arası Futbol Turnuvasında Kars Şampiyon olurken,  Ardahan İse  3. oldu.

 

Hoç-Fed'in Kağıthane Nurtepe Spor Tesislerinde final maçı oynadığı Pazar Günü Esenyurttada iller arası futbol turnuvası son hızıyla sürüyordu. Esenyurt il derneklerinin katıldığı turnuvada Ardahanı temesilen Ardahan Kültür Evi bu müsabakada Ardahanlıları Kars Spor'da karslıları temsil etdi.

 

Pazar günü yapılan müsbakalrda final maçını Kars sporla, Mardin Spor, 3. lük ve 4 lük maçları içinse  Ardahan Kültür Evi Takımı Erzurum Spor Takımı ile karşılaştı.

ALİ MURAT ALATEPE KISA ZAMANDA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATDI...

Çapan ve Kadıoğlu dönemini Esenyurtta bitiren Ak Parti, Kadığolunu görevden almasıyla birlikte Esenyurt spor, sanat, etkinlşik ve STK alanında adeta şahlanışa geçti.

Esenyurt birbirinden güzel, birbirinden büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya başladı.

Belediye ve Esenyurt İl Derneklerinin Nisan Ay'ında birlikte hayata geçirdikleri futbol turnuvası da İstanbul'un en görkemli turnuvalarından biri oldu. Bu turnuvada Kars ve Ardahan 1. ve 3. olarak sporda güçlerini ve farklarını ortaya koydular.

 

 

HABERİN FOTO GALERİSİ...

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya