ARYAS'LA SADECE ŞARKUTERİ DEĞİL, BİR ŞAHESER ORTAYA ÇIKARDI...ARYAS'LA SADECE ŞARKUTERİ DEĞİL, BİR ŞAHESER ORTAYA ÇIKARDI...

Gıda alanında Sarıyer Kireçburnunda uzun yıllardır Aktan Şarkuteri ile hizmet veren Yıldız, 2018 yılında ise aynı bölgede milyonluk bir yatırımla da bütün dikkatleri üstüne çekerek Aryas Şarkuteri ile harika birt mekana imnza atdı.
Bu haber 2018-02-10 13:02:27 eklenmiş ve 970 kez görüntülenmiştir.

ARYAS'LA SADECE ŞARKUTERİ DEĞİL, BİR ŞAHESER ORTAYA ÇIKARDI...

 

2000'li yıllardan beri gıda sektöründe iş hayatı içinde olan hemşerilerimizden Erdal Yıldız gıda, reklam, turizm-hizmet sektöründe yaptıkları yatırımlarla öne çıkarken, girişimci kişiliği ile de birçok hemşerimizin iş kurma işini geliştirmesinde de yardımcı olmaktadır.

 

Gıda alanında Sarıyer Kireçburnunda uzun yıllardır Aktan Şarkuteri ile hizmet veren Yıldız, 2018 yılında ise aynı bölgede milyonluk bir yatırımla da bütün dikkatleri üstüne çekerek Aryas Şarkuteri ile harika birt mekana imnza atdı. 

 

Bu yıl  Kireçburnu'nda  Haydar Aliyev Caddesi üzerinde hayata geçirdiği Aryas Şarküteri tek kelime ile bir şaheser. Şarkuteri bir modern martket görüntüsü ve mimarisi ile mükemmel bir görsellik arz ederken,  Doğu-batı yiyecek-içecek kültürünün adeta bir sentezi olmuş. Doğu Anadolu başta olmak üzere doğal yiyecek reyonunda kaşar peynirden, tulum peynirine, bal'a-yağa her yiyecek yer alırken, wiski'den yeni rakıya... dünyanın en kaliteli içkileriyle de  tam bir batı medeniyetini ve bu anlamda mükemmel bir görselliğin yanı sıra yiyecek-içecek gıda alnında Doğu-Batı Medeniyetinin bir sentezi ortaya çıkmış.  Sarıyer-Kireçburnu turizm-hizmet sektörü, gıda... firmalarıyla en modern mekanların yer aldığı bir şehir olarak öne çıkmaktadır.

 

Aryas Şarküterini görünce girişimciliğin, yatırımın, bir şaheser ortaya çıkarmanın ne demek olduğunu, bu yeteneğin her insanda olmadığını da anlıyorsunuz. Aryas Şarkuteri ile Sarıyer'in en önemli turizm-hizmet sektörünün yer aldığı Kireçburnu hem burada yer alan lüks restaurantların, hemde kireçburnunda oturanların kalite ve gıda alanında ihtiyaçlarına cevap veren bir mükemmel eser ortaya çıkarılmış.

 

ERDAL YILDIZ KİMDİR TIKLAYINIZ...


 

 

ULUSAL BASINA KONU OLDULAR...

 

Geçen aylarda Sarıyer Kireçburnu'nda yaptıkları yatırımlarla öne çıkan hemşerilerimizi Doğu Anadolunun Google'u hizmetini ve görevini görmeye başlayan Doğu Medya'da haberleştirmiştik.  İş Dünyası-Firmalar sitemizde mekanlarına yer verirken, Doğu Medya'da ise kendileri ile ilgili haber yapmıştık. Doğu Medyanın bu girişimi ile ulusal basının da dikkatini üzerlerine çeken hemşerilerimizin ulusal basında da çıkmalarına, tanınmalarına katkıda bulunduk.

 

İLGİLİ HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Son yıllarda Sarıyer Kireçburnu başta olmak üzere yaptığı yatırımlarla ortaya koyduğu girişimcilik örnekleriyle ön plana çıkan genç iş adamlarımızdan Kenan Yıldız ulusal basında da yer alarak göğsümüzü kabarttı.

 

Savaş, kaos, terör ... ortamıyla sarmalanmaya çalışılan ülkemizde vatan ve ülke sevgisinin ne demek olduğunu hemşerilerimiz yaptıkları yatırımlarla ülkemize kattıkları katma değerlerle ispat etmektedirler...

 

 

 ARYAS ŞARKUTERİ ADRES İLETİŞİM

DETAYLAR TIKLAYINIZ...

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İs Dünyası haberleri
https://www.dogukultur.com  Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA