İŞ DÜNYASI DESTEKLER..

İŞ DÜNYASI DESTEKLER..

Doğu Medya DKM Yazılım firmasıyla bir taraftan firma ve iş dünyamızın web yazılım hizmetlerini, e-ticaret açıklarını kapatırken, FİRMALARIN YILLIK CİROLARINA MİLYONLUK KATKI SUNMAKTADIR..
Bu haber 2015-06-16 00:11:30 eklenmiş ve 13643 kez görüntülenmiştir.

DOĞU MEDYADAN FİRMA-İŞ-STK-DERNEK, SANAT-SİYASET DÜNYASINA MİLYONLUK KATKILAR..

Doğu Medya olarak onlarca ghönüllü arkadaşımızla.. firamaların Google, Yandex, Firefox, İnternet Expolerergibi arama motorlarına kodlanması, firmaların google haritalar gibi arama motorlarına işlenmesi, facebook, insegram, twetter.. gibi sosyal medya devlerine işlenmesi, firmalar ve iş dünyasında firma rehberlerine işleyerek kodlamalar.. Ve onlarca sitede haberlerle desteklenmesi yıllık bazda işlediğimiz firma, dernek, siyaset, sanat kişi, kurumların 5000 binlerden bir milyonlara görünmesini sağlamaktadır.. Tanıtım Firmalarının 25 .000 lerden 30 binlere yaptığı bu işi Doğu  Medya gelişmekte olan firma iş adamı, dernek esnafa ücretsiz yapmaktadır. Bu anlamda her yıl firmalara milyonluk katkılar sunulmaktadır..

 

 Doğu Medya DKM Yazılım firmasıyla bir taraftan firma ve iş dünyamızın web yazılım hizmetlerini, e-ticaret açıklarını kapatırken, diğer yandan  iş siyaset sanat stk alanında firma dernek esnaf sabatkara destek olmaktadır..

 

iş dünyası firmalar...TIKLAYINIUZ..

 İŞ DÜNYASI FİRMALAR...  İŞ DÜNYASI FİRMALAR...

Doğu Medya DKM Yazılım firmasıyla bir taraftan firma ve iş dünyamızın web yazılım hizmetlerini, e-ticaret açıklarını kapatırken, diğer yandan bölgemizin tüm dernekleri başta olmak üzere derneklere DE WEB YAZILIM VE DİĞER ALANLARDA DESTEK SUNMAKTADIR..

İŞ siyaset sanat mesaj taziye özel etkinikler.. Kutlama mesajları..TIKLAYINIZ.. 

iş siyaset sanat mesaj taziye özel etkinikler.. Kutlama mesajları..TIKLAYINIZ..

 

DKM SOSYAL MEDYA DESTEĞİ TIKLAYINIZ.

ETİKETLER : STK-DERNEKLER
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer DKM -YAYIN haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya