Iğdır Ak Partide Delege Seçimleri

Iğdır Ak Partide Delege Seçimleri

Iğdır Ak Parti yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi Tuzluca, Karakoyunlu ve Aralık ilçelerinde delege seçimi için sandık başına gitti
Bu haber 2014-10-26 16:16:27 eklenmiş ve 485 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat AKKUŞ-Iğdır

 

Iğdır Ak Parti yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi Tuzluca, Karakoyunlu ve Aralık ilçelerinde delege seçimi için sandık başına gitti. Her ilçede üyeler, 400 delege seçimi için kurulan sandıklarda oy kullandılar.

AK Parti Iğdır il Teşkilatı delege seçimlerine start verdi. Bugün üç ilçe, Tuzluca, Karakoyunlu ve Aralık ilçeleri ile Iğdır merkez ilçede delege seçimi gerçekleştirildi. Saat: on’da başlayan delege seçimlerine katılım beklenin üzerinde oldu. Delege seçimi saat 16:00’da sona erdi.

 AK Parti Iğdır koordinatörü Elazığ Milletvekili Şermin Balık ile Iğdır İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz, delege seçimleri için il binasında kurulan Topçular ve Bağlar mahalleleri sandıklarını ziyaret ederek, çalışmaları yerinde gözlemlediler. 

Delege seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dileyen Ak Parti Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, “Yeni Türkiye'nin imarında yeni delegelerimizle birlikte olacağız. Yeni kadrolarımızı ve yeni ekiplerimizi kuracağız. Bunların da ilk adımlarını atmış bulunuyoruz. İnşallah önümüzdeki 2015 seçimlerinde bu delege kardeşlerimizle birlikte, ilçe başkanlarımızla yeni bir ruhla daha güzel hizmetler yapıp ve daha yüksek oylar alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya