Iğdır Ak Parti’de Kongreler Süreci Başladı

Iğdır Ak Parti’de Kongreler Süreci Başladı

Ak Parti Iğdrı İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz, Merkez ilçe başkanı ve ilçe başkanlarıyla birlikte bugün yazılı bir basın açıklaması yaparak teşkilatlarının kongreler sürecine girdiğini açıkladı
Bu haber 2014-10-10 19:56:05 eklenmiş ve 484 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat Akkuş-Iğdır

Ak Parti Iğdır İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz,  Merkez ilçe başkanı ve ilçe başkanlarıyla birlikte bugün yazılı bir basın açıklaması yaparak teşkilatlarının kongreler sürecine girdiğini beyan etti.

Başkanların açıklamasında şunlara yer veridli; Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi ve Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan seçilmesi ile Yeni Türkiye’nin kapıları ardına kadar açılmıştır.

Türkiye, bu yeni dönemde güçlü, demokratik, müreffeh ve saygın bir ülke olma hedefine daha büyük bir azimle yürüyecektir.

Bu kutlu yürüyüşte Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun öncülüğünde tüm teşkilatlarımızla yekvücut olarak büyük hedeflere ulaşacağız.

AK Parti, bu yeni aşamada milletin sesi olmaya devam edecektir. Daima milletimizin yanında olmaya, milletimizin dilini konuşmaya, onunla olan gönül bağını korumaya devam edecektir.

Bu vesileyle süreci başlayan 5. Olağan Kongre çalışmalarımızın partimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

* Av. Ahmet TUTULMAZ Ak Parti Iğdır İl Başkanı

* Kenan AÇIKEL - Iğdır Merkez İlçe Başkanı

* Mahmut SERVAN - Aralık İlçe Başkanı

* Baycan ÇALIŞKAN - Karakoyunlu İlçe Başkanı

* Bekir CAN - Tuzluca İlçe Başkanı

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya