HEMŞERİ CAMİAMIZ EKREM TEKÇE İLE YOLA DEVAM DEDİ..

Toplumumuz, hemşeri camiamız açısından hzimetleri, icraatları ile marka olmuş, örnek olmuş birçok hemşerimiz var. Bunlardan biride EkremTekçe.. SARIYER'DE HEMŞERİ CAMİAMIZ EKREM TEKÇE İLE YOLA DEVAM DEDİ..
Bu haber 2018-11-05 07:39:22 eklenmiş ve 393 kez görüntülenmiştir.

HEMŞERİ CAMİAMIZ EKREM TEKÇE İLE YOLA DEVAM DEDİ..

 

İstanbul sarıyer ilçesi dendiğinde akla gelen mar isimlerden, Sarıyere mal olmuş yerel yönetim anlaıyşından dolayı bütün STK’ların ve Siyaset erbabının parti-görüş üt takdir ettiği isim hiç şüphesiz Sarıyer Bld. Başkanı Şükrü Gençtir.

Sarıyer Kars-Ardahan-Iğdır yadaerhat bölgesi dendiğinde, bu bölgenin nüfusu söz konusu olduğunda ise akla gelen marka isim,  halka mal olmuş isim ise Sarıyer CHP Meclis üyemiz Ekrem Tekçedir.

Sarıyer yerel basınının yaptığı yerel yönetimde kimi meclis üyesi olarak görmek istiyorsunuz anketine binlerce hemşerimiz Ekrem Tekçe diyerek hemşeri camiamız içinde Tekçeyi 1 numaraya yükselttiler.

 

Tekçenin imza attığı başarılarından birkaçı:

 

---Yaptığı etkinliklerle Sarıyer Fidanlığıyla oynamayı durdurdu, buranın rantiyeciler tarafından işgal ve ilhak edilmesini engelledi.

 

---Verdiği önergelerle Parkların isimlerinin değişmesini sağladı. Sarı Doğan Parkının adı Milli Boksörcümüz (Karslı) Sinan Şamil Sam, Kazım karabekir Parkının adı Tarık Akan ve Halime Çavuş, Bahçeköyde ki bir parka vefat eden ünlü halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş (Ardahanlı) adı verildi, Maden mahallesinde bir parka Berfo Ana (Ardahanlı- Eski diktatör.. tcnin faili meçhul yaptığı Cemil Kırbayırın annesi) ismlerinin verilmesini verdiği önergelerle hayata geçmesini sağladı.

---Sarıyer Belediyesi sadece Sarıyer için değil, bütün ülke için en duyarlı yerel yönetimlerden biri. Kars kağızmanda vahşce katl edilen Sedanur Güzel ismini yine Sarıyerde bir parka vererek duyarlılıklarını ortaya koyup Kars-Ardahan-Iğdır halkının acısını paylaştılar..

 

Tekçe, Sarıyerde ortaya kotyduğu icraatlarıyla Yerel yönetimde marka olmuş olan bir insan olarak her zaman Başkan Şükrü Genç’in yanında olduklarını ve birlikte yola devam edeceklerini belirttiler.

 

Ankete Tıklayarak Tekçeye Desteğimizi sunalım...

ANKET İÇİN TIKLAYINIZ..

 

HEMŞERİLERİMİZE DESTEK SUNALIM..

Toplumumuz, hemşeri camiamız açısından hzimetleri, icraatları ile  marka olmuş, örnek olmuş birçok hemşerimiz var. Bunlardanbiride EkremTekçe..

 

SARIYER’DE YEREL YÖNETİM YARIŞINDA HEMŞERİMİZ TEKÇEYE DESTEK SUNALIM..

Sarıyer CHP’de Meclis üyeliği aday adaylıkları için hummalı bir çalışma sürmektedir. Karadenizliler, Sivaslılar, İç Anadolu herkes hemşerisine destek sunuyor. Sarıyer’de CHP Meclis üyeleri ile ilgili bir anket yapılmaktadır. Aşağıdaki Ankete tıklayarak Ekrem Tekçe adının karşısını işaretleyin ve oy verin oy kullan şıkkına tıklayınız. Şimdi lafta değil özde hemşerilik zamanı.. her yerde  hemşerilerimize desteğimizi sunalım..

 

ANKET İÇİN TIKLAYINIZ..

 

EKRTEM TEKÇE, SARIYER’DE HEMŞERİ CAMİAMIZI YILLARDIR EN İYİ TEMSİL EDEN HEMŞERİMİZ..

90’lı yıllardan beri iş siyaset ve sivil toplum örgütleri (STKlar) içinde hemşeri camiamızı her yerde en iyi temsil eden insanlardan biri Ekrem Tekçe.

Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed) üyesi Lehimli Köyü Derneğini kurcularından olan, derneğin 2-3 dönemde başkanlığını yapan Tekçe 2000’li yıllardan beri de aktif olarak dernekçiliğin içinde bir birey.  Ki Tekçenin temellerini attığı, Ağabey Tekin’in şu anda başkanı olduğu Lehimli Köyü Derneği başakn ve yönetimi,yle başarıdan başarıya koşuyor, futbol turnuvalarında şampiyona, Esenlerde şampiyonluk, kültürel faakliyetleriyle, etkinlikleriyle en iyi derneklerden biri.  Tekçe’nin 2007-2009  arasında yaptığı bir –iki  dayanışma gecesine katılıp gözlemiştik, 2-3 bin insanı aynı sofra etrafında birbiriyle buluşturan ender dernek başkanlarımızdan biri olduğunu o yıllarda müşahade etmiştik. .

 

Sarıyer Ardahanlılar Derneğinin Mimarı, Sarıyer Ardahanlılar derneğinin kuruluşuna öncülük ettiği gibi, dernek kurulduğundan beri Bşk Yrd. Görevini de her zaman yürüttü. 2010 yılında kurulan Ardahan dernekler Federasyonu’nun da, Güven Doğruyol başkanlığı sürecinde de  sürekli olarak çeşitli kademlerde görev ve rol aldı. Lehimli Köyünün Hoç_fed’e üyeliği onun zamanında yapıldı.

 

Sarıyer CHP’de iki dönemdir üst-üste Me4clüyeliği yapan Tekçe Sarıyer’de hemşeri camiamızla ilgili tüm problemlerin, sorun ve sıkıntıların kendisine aktarıldığı  bir merci olmasının yanı sıra, Sarıyer ilçesinin en hayati sorunlarını Sarıyer, İstanbul ve ülke gündemine taşıyan duyarlı bir STK temsilcisi. Tekçe halka hizmette hiçbir zaman dünya görüşünü veya parti görüşünü öne çıkarmadan ayırım yapmadan hemşerilerimize ve Sarıyerli,lere en iyi hizmet eden insanların başında gelmektedir.

Tekçe öyle Lafta icraat yada siyaset yapmıyor. Arama Motoru Googl’a Ekrem Tekçe Yazın karşınıza yüzlerce etkinliği ve eylemleri ile sürekli halk için koşan, bulunduğu ilçeye, yaşadığı semte önemli katma değerler katan değerli bir insan bulacaksınız..

 

 

 

Rant Uğruna Sarıyer Fidanlığını Yok Ediyorlar…

 

Tekçenin Öncülük Ettiği Sarıyer Ardahanlılar Sarıyeri Salladılar..

 

TEKÇE MİLLETİN YOLUNU NEDEN AÇMIYORSUNUZ..

 

EKREM TEKÇE TWETTER

 

EKREM TEKÇE FACEBOOK

 

LEHİMLİ KÖYÜ DERNEĞİ HABERLER..

 

 

 

ETİKETLER : SARIYER’DE YEREL YÖNETİM YARIŞINDA HEMŞERİMİZ TEKÇEYE DESTEK SUNALIM..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
http://www.dogukultur.com  Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA