Iğdırlı Abdin Öztürk’ün Adı Afrine Atılan Bombanın Üstüne Yazıldı

Iğdırlı İş Adamı Abdin Öztürk’ün adı Afrine atılan roketin üstüne yazıldı. Fotoğrafı facebook sayfasında paylaşan Abdin Öztürk, Aynı zamanda Ali Güner’in eski danışmanı emekli polis Abbas Gündüz’ün öncülüğünde kurulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri Terör Mağdurları Genel Başkan Yardımcısı
Bu haber 2018-03-05 09:18:59 eklenmiş ve 1770 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat AKKUŞ-Iğdır

Iğdırlı İş Adamı Abdin Öztürk’ün adı Afrine atılan roketin üstüne yazıldı. Fotoğrafı facebook sayfasında paylaşan Abdin Öztürk, Aynı zamanda Ali Güner’in eski danışmanı emekli polis Abbas Gündüz’ün öncülüğünde kurulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri Terör Mağdurları Genel Başkan Yardımcısı. Korucu derneklerinin örgütlenmesine de katkıları olan Abdin Öztürk adını Afrine atılan rokete ya yazdırdı ya da kendisini tanıyan birileri yazdı yorumlarına yol açtı. Geçtiğimiz hafta Iğdır Güvenlik Korucuları Derneğinin açılışına katılmak için Iğdır’a gelen petrolcü Abdin Öztürk, daha önce bu derneğin güneydoğu anadoludaki şubelerini de ziyaret etmişti.

Öztürk, Emniyet Müdürlüğünün bahçesine dev Türk bayrağı diktirmişti  

Ay yıldızlı bayrağa aşık bir aile olarak bilinen Öztürk ailesinin kurduğu Öztürk Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Abdin Öztürk Iğdır’ın Tacirli köyünden Şevket Öztürk’ün kardeşi. Şevket Öztürk’ü tanıtmaya gerek yok. Iğdırlı tanır kendisini...

Abdin bey, daha önce Iğdır'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Iğdır Emniyet Müdürlüğü bahçesine dev Türk bayrağı ile bayrak direğini dikmişti. Bunun üzerine Iğdır Valisi Enver Ünlü tarafından kendisine plaket takdim edilmişti.

Devlet Bahçeli’ye hayran

MHP’ye ve Devlet Bahçeli’ye hayranlığı ile de bilinen Abdin Öztürk Bahçeliyi makamında ziyaret ederek hatıra fotoğrafı da çektirmişti.

Kocaeli’de sekiz ayrı noktada akaryakıt istasyonları var

Kocaeli’de sekiz ayrı noktada akaryakıt istasyonları bulunan Öztürk Grup’un tüm istasyonları devasa büyüklükte Türk bayrakları ile süslü. Ülkenin çeşitli noktalarında Öztürk Grup’un izini taşıyan dev Türk bayrakları mevcut. Vatan ve bayrak sevgisiyle dolu olan Iğdırlı Öztürk ailesi, Samsun Kavak’a diktiği 116 metre uzunluğunda 6 bin metrekare büyüklüğündeki devasa bayrak ile bunu tüm Türkiye’ye kanıtladı. Ayrıca Kandıra’nın girişinde bulunan kaleye diktiği dev bayrak nedeniyle dönemin Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Öztürk ailesine teşekkür plaketi takdim etmişti.

Birçok kente yaklaşık 500 bin liraya mal olan bayraklar diktiler

Kartepe Acısu ve Köseköy’de de kendilerine ait akaryakıt istasyonlarına 96’şar metrekarelik dev bayraklar diken Öztürk Grup, son olarak ise Kandıra’daki akaryakıt istasyonunun yanı başına 30 metre yüksekliğinde bir direk dikerek, 96 metrekarelik devasa bayrağı bu direkte dalgalandırdı. Samsun’daki istasyonlarında diktikleri direk ile birlikte bayrağa harcadıkları toplam paranın 350 bin lira olduğu öğrenilirken Kocaali’deki 4 bayrağın ise direkleriyle birlikte 100 bin liraya mal olduğu öğrenildi.

Abdin Öztürk, “Bayrağımıza sarılmalıyız”

Öztürk Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdin Öztürk, Kocaeli Barış gazetesine yaptığı açıklamada, bayrak ve vatan sevgisinin çok önemli olduğunu ifade ederek, “Bu sevgi var olduğu sürece, bu vatan, bu şanlı millet var olacaktır. Rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı şanlı bayrağımızı dalgalandırmak bizim için şereftir, millet olarak bayrağımıza sarılmalıyız” dedi.

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Genel-Güncel haberleri
http://www.dogukultur.com  Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA